Friday, September 29, 2023
HomeGenelE fùndít! Del EMRI i banorit qe lárgohèt sot…por surpriza me e...

E fùndít! Del EMRI i banorit qe lárgohèt sot…por surpriza me e madhe BANORI qe do hyje

Pak minuta më parë ka fílluar spektákli “Big Brother Vip Albania”, një program që ka rrèmbyer zèmrat e të gjíthë shqíptarëve.

Me plòt emocione dhe surpriza do të jetë e mbùshur kjo natë edhe për banorët që janë në nominim por edhe për të ftuarit special që do të báshkòhen sot në shtëpine e “BBV”.

- Advertisement -

Burime eksluzíve për Replíka.al bëjnë me dije se sot në shtëpine më të famshme në shqípëri do të fùtet këngëtarja e dashur për publíkun Eranda Libohova,

ajo do të performoj për publíkun dhe për banorët këngët më të dashura për publíkun edhe për festën e grave (8 marsín).Ndërsa nga të nominuarit mbrëmjen e sotme do të lárgohèt Armaldo, shkruan Replíka.al

Arbana pyeti edhe dy opinionistët Arbërin dhe Zhaklinën kush dèl sonte dhe të dy thanë për Armaldon, si dhe u përgjígjën edhe ish-banorët e ftuar në studio.

- Advertisement -

Míkela me Tean thanë për Armaldon, Ronaldo tha që íkën Olta, dhe këtu reagoi Efi që tha “Vetëm ajo nuk íkën,s’ka shánse”. Vetë Arbana, opionionistët dhe publíku qeshën shumë me këtë reagim të Efit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments