Saturday, December 2, 2023
HomeGenelMos flini ákoma! Nje lájm per Demin, shume FAT per Akrepin i...

Mos flini ákoma! Nje lájm per Demin, shume FAT per Akrepin i detajuar per cdo shenje

Dashi: Marrëveshje me partnerin I dashur Dash për fat të kèq këtë javë planeti Mërkur do t’ju kthej shpinën. Duke fílluar nga dita e premte në zyrë ose në familje do të lind një tènsíon ku nuk do të mùnd të kuptoni të tjerët. Ndërsa përsa i përket lídhjeve sentimentale Venusi që është i favorshëm do të vazhdoj të fòrcojë lídhjen tuaj sentimentale dùke sígùrùar mirëkuptimin tuaj me partnerin. Ditët më me fat : e mërkur dhe e enjte

Demi: Lajm i mirë I dashur Dem kjo javë do të sjell një lájm të mirë. Duke fílluar nga e premtja mùnd të mbështèteni në energjínë pozítive të planetit Mërkur i cili është i gatshëm për t’ju dhënë tákime  dhe mùndësi të reja: së báshkù me Marsín do t’ju bëj të pabërballueshëm në zyrë. Ndërkohë të mërkurën dhe të enjten dùhèt të jeni të kùjdèsshëm pasi një Hënë e pafavorshme mùnd të ju çoj në disa gábíme.

Binjakët: Fat dhe pasion I dashur Binjak deri të premten planeti i Mërkùrit do të mbètet në shenjën tuaj: shfrytëzoni sa më shumë ndíkimin e tij veçánërisht në vendin e pùnës për të gjetur márrëveshje apo aleat të rinj që mùnd të jenë të dobishëm për ju në të ardhmen. Venera nga ana tjetër vazhdon të sígùrojë fat dhe pasion në jetën tuaj sentimentale. Ditët më me fat: e mërkurë dhe e enjte

- Advertisement -

Gaforrja: Mirë se erdhe Mërkur I dashur Gaforre a je i gatshëm të mirëprisni Mërkùrin në shenjën tuaj? Duke fílluar nga e premtja ky planet do të fùtet në shenjën tuaj dhe kjo bèn që ju të keni lájme interesante tákime dhe mùndësi gjatë gjíthë javës së ardhshme. Ndërkohë shijoni dy ditët me super fat të hënën dhe të mërkurën kur gjíthashtu në shenjën tuaj do të keni një Hënë të bukur. Të gjítha ato që janë në një lídhje do të márrín emocione të paprítura.

Luani: Qielli ju buzèqesh I dashur Luan qíelli do t’ju buzèqesh këtë javë. Megjíthëse  me kùndèrshtimin e Saturnit do të vini në dýshim në disa aspekte ekzístencën tuaj por mòs u shqètësoni pasi planetët Venus dhe Mërkur do të jenë në anën tuaj gjë që t’ju japë fòrcë dhe sígùri si në aspektin sentimental, ashtu edhe në atë profesional.

Vírgjëresha: Konflíkte për t’u menaxhuar E dashur Vírgjëreshë këtë javë më në fùnd planeti Mërkur do të ndálojë së ‘dèmtuari’ dhe do fílloj të veproj në favorin tuaj. Sidoqoftë do t’ju dùhèt të prisni deri të premten. Pjesa e parë e javës do të ketë tènsíone në zyrë. Konflíktet mùnd të lindin dhe me partnerin tuaj: përfitoni nga Hëna e bukur në lídhje për tërë fùndjavën për të organizuar diçka romantíke dhe pasioni do të kthehèt.

- Advertisement -

Peshorja: Mb.yllet një derë E dashur Peshore këtë javë për fat të kèq Mërkùri do t’ju kthejë shpinën.Duke fílluar nga e premtja disa kèqkuptime mùnd të lindin me njërëzít që ju rrethojnë veçánërisht me shefat dhe kolegët. Ndërsa përsa i përket anës sentimentale Venusi i favorshëm ju bèn të ndjeheni më të dashurùar se kurrë.  Ndërsa e mërkura në veçánti do të jetë e  mbùshur me emocione të bukura.

Akrepi: Mërkùri kùjdèset për ju I dashur Akrep më në fùnd këtë javë planeti Mërkur do të jetë në anën tuaj. Në vendin e pùnës do të árríj një telefonatë e rèndësishme ose do të mbýllni një márrëveshje që e keni për zèmèr. Marsi ju bèn më të fòrtë dhe më të vèndòsur se kurrë, mjèrë ato që guxojnë të jenë kùndèr jush këtë javë.Ju pret një fùndjavë plòt ndjenja, me një Hënë të bukur që promovon emocione.

Shigjetari: Çfarë strèsi I dashur Shigjetar keni patur një periudhë mjaft strèsues por për fat të mirë një lájm i mirë mbèrrin për ju ditën e premte. Planeti i Mërkùrit nuk do të jetë në kùndèrshtim me shenjën tuaj dhe në javët e ardhshme mùnd të ndòdhë një ríkuperim i mirë përsa i përket planit profesional. Ndërsa përsa i përket ndjenjave në fùndjavë rrezíkoni të jeni të tènsíonuar.

Bricjapi: Mërkùri në kùndèrshtim I dashur Bricjap nëse keni lënë çështje të pùnës në prítje, dùhèt të përpiqeni t’i zgjídhni ato deri të premten, kur planeti Mërkùri do të vijë në kùndèrshtim me shenjën tuaj. Javët e ardhshme mùnd të jenë të vèshtíra për të mbýllur márrëveshje … Megjíthëse mòs hárroni, që gjíthmonë e keni Jupiterin të gatshëm t’ju mbròjë dhe madje nëse hùmbni një betejë, lùfta përfùndimisht do të jetë e juaja! Të hënën dhe të martën do të ndiheni nèrvòz.

Ujori: Hëna përballë… I dashur Ujor qíelli vazhdon t’ju favorizoj, ju keni Saturnin  dhe Venusín  dhe deri të premten Mërkùrin nga ana juaj. Priten shumë mùndësi të reja dhe tákime interènsante për vajzat që nuk janë në një lídhje. Kini kùjdès të mërkurën dhe të enjten, kur planeti i Hënës është në kùndèrshtim ne shenjën tuaj mùnd të ndíkojë në disponimin tuaj.

Peshqít: Energjí e re Të dashur Peshq lájme të shkëlqyera vijën për shenjën tuaj këtë javë.Më në fùnd planeti Mërkur do të ndálojë të qenit i pafovorshëm  për t’ju dhënë energjí të re dhe pozítive saqë do të dini se si ti shfrytëzoni për të realizuar projektet tuaja. Ndërsa  Venera vazhdon të jetë i pa favorshëm dùke vèndòsur një frènë në márrëdhënien tuaj … Jini të kùjdèsshëm në fùndjavë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments