SHOKUESE! Para 3 minutash, Luizí përfùndon kèq në spítál, ja si eshte situata

Luiz Ejlli ka shqètësuar fansat ditën e sotme pasi nuk ka qenë aspak áktiv në rrjètet sòcíale dhe kjo nuk ndòdh shpesh.


Por këngëtari ka ndarë pak minuta më parë një video në InstaStory nga shtrati i Spitalit Ameríkan, dùke treguar se gjèndja e tij shèndètësore nuk është e mirë.

“Meqë kam bërë mungesë në Instagram, se nuk jam mirë.

Po ju përshendës këtu nga Ameríkani, me këto dy ëngjëjt mbròjtës. Që nuk më kanë lënë vetëm asnjë sekond”, thotë Luizí krah videos me infermieret./albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *