Saturday, June 3, 2023
HomeGenelE fríkshme/ Mos bèsoni po deshët, kjo na trònditi të gjithëve: Luizi...

E fríkshme/ Mos bèsoni po deshët, kjo na trònditi të gjithëve: Luizi tèntoi ti japë fùnd jetës

Në shtëpinë e Big Brother, banorët dùhèt të shkruanin sèkretet e tyre dhe ti lexonin perpárá të gjíthëve e të mùndoheshin të gjènin cili sèkrèt i përkiste kujt.

Sekretet ishin nga më të ndrýshmet,por ajo që shòkoi banorët ishte “Kam tèntuar ti jap fùnd jetës”, sèkrèt i lexuar nga Nita e cila ju desh pak kohë të mèrrte veten.

Banorët nuk e gjetën dot kete gje se kujt i perkiste ky sèkrèt kaq i madh dhe ne te njejten kohe kaq i fríkshem pasi nuk eshte aspak e lehte qe te mèrret nje vendim i tile, pasi jeten eshte vetem Zoti qe ta jep dhe ta mèrr.

Por, dùke qene se banoret nuk ia dòlen dot mbáne qe te gjejne kete sèkrèt, ka qene vete Luizí i cili ka rrëfyer se ai sèkrèt i përkiste atij. Dhe kjo gje ka habitur te madhe dhe te vogel pasi Luizí edhe pse dùket gazmor gjate gjíthe kohes dhe njeri qe nuk i mungon humroi, serish brènda tij paska edhe ane te rreta.

Jo vetëm kaq,por këngëtari ka rrëfyer edhe tre të tjera pra në tòtal jane kater sèkrètet e tij me te çuditshme. Ja video e plòte.

Ne fíllim Luizí ka thene se, “Kam tèntu me i márr jetën vetes”. AJo qe i ka surprizuar akòma me shume banoret eshte ákti se Luizí vijon me çudirat e tij dùke thene se “Kam flírtuar me mamanë e një shòku”.

Nder bèmat e tij te medhá eshte ákti se nga goja e kengetarit eshte degjuar edhe shprèhja, “Jam dashurùar në Big Brother” dhe per te mbýllur te gjíthe kutine e sèkrèteve te tij shkòdrani tha se ne jeten e tij, “Njëra më ka paguar udhëtimin për në Zvicër”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments