Friday, September 29, 2023
HomeGenelShpèrthen ish banorja e BBV dhe thote dicka per Luizín qe do...

Shpèrthen ish banorja e BBV dhe thote dicka per Luizín qe do bèje rrjein e trònditet

Ish-konkurrèntja e Për’puthen Antonela Berisha ka reaguar pas debátit të ashpèr në studio gjatë “Prime”-t të së martës ku opinionisti Arbër Hajdari akùzoi Efin dhe Ronaldon se e mbështesín Luizín për të rritur ndjèkësit e tyre në Instagram.

Ish-banorja e “BBVIP1” ka írònizuar Arbërin dùke i kujtuar ndíhmën që ai i kèrkoi banorëve të shtëpisë që nëpërmjet mesazheve të tyre në Big Brother VIP të mblídhnin ndíhma për të prèkùrit nga trágjedia që shkáktoi tèrmeti i rèndë në Turqí, të cilat do të dërgoheshin nëpërmjet fondacionit që drejton opinionisti. Dhe mesazhi më i klíkuar ishte ai i Luizít.

- Advertisement -

Nëpërmjet një postimi në InstaStory, Antonela shkroi: “Po ti Arbër nuk ju lute Luizít që të dhùronin të gjíthë mbështeësit e tij që t’i dërgoje në “Turqí”?!”

Debatet vazhduan me tone të lárta mes Arbërit, Míkelës dhe Efit. Aq sa e ka pyetur Míkelën sa të ka shkùar çmími i storyt ty. Arbëri: Ju për këtë gjë jètoni, për klíkime. Mos na bèni síkur jetojmë në hënë ne. Kiares, iu shfaq nje video me titujt e portaleve qe po qárkùllonin këtyre ditëve.

Pas kësáj ajo e ka komentuar teksa është shprèhur se nuk e priste nga disa banorë që ishin pjesë e shtëpisë.Ajo tha se u prèk vetëm nga Efi, të cilën nuk e priste. Efi u përpoq t’ia shpejgonte se nuk ishte ashtu sic ishte shkëputur fragmenti në video.

- Advertisement -

Në ákt është e vërtetë që Efi sic e tha dhe vetë dòli kundëer Kiarës për situatën që u diskutua në atë moment në Prime, por kurrë s’ka thënë dicka të kèqe për të.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments