Saturday, December 2, 2023
HomeGenelSa Gjynah Luizí! I ndòdh ajo qe nuk prítej, i Gjori ve...

Sa Gjynah Luizí! I ndòdh ajo qe nuk prítej, i Gjori ve duart ne Koke edhe…

Kiara ka gatuar darkën për Luizín dhe ka bërë një nga gjellrat e tij të preferùara, bizelet.

Moderatorja ndau për ndjèkësit procesín e gatimit ndërsa një prèj ndjèkësve të sáj i kishte kèrkuar qëtë filmonte reagimin e Luizít.

Ky i fùndít bëri një reagim epík teksa e provonte ùshqímin, gjë që shkáktoi shumë të qeshura.

- Advertisement -

“Kur i ke gatuar i ke qárë me lòt dhe lòti ka kripë”, dëgjohèt të thotë me humor Luizí teksa vuri dorën dùke mbùluar fytyrën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments