Friday, September 29, 2023
HomeGenelSa kèq! Luizí i ‘pret’ biletën “gòditje” hapur ne BBV: Gjendje e...

Sa kèq! Luizí i ‘pret’ biletën “gòditje” hapur ne BBV: Gjendje e rènde, kaq e pate?

Debati i “ekzagjerùar” që Nita pati me Kristin, shtyu disa prèj banorëve të mendonin se ishte për lojë.

Dy prèj tyre ishin Qetsori dhe Luizí. Ky i fùndít madje i tha Nitës se e kishte párálájmërùar që ajo nuk do e shtýnte dot lojën.

Duke folur me íròni, Luizí u shprèh se Nita nuk e mbájti dot lojën deri pasdite, por u dòrèzua shpèjt.

- Advertisement -Nga ana tjetër gjatë një bisede mes Efit, Luizít, Deas dhe Kristit, ky i fùndít u shprèh se ata do vuajnë shumë nëse ai shpallet finalisti i katërt.

Debatin e plòte (ne kete link) ju mùnd ta ndiqni ne videon e cila eshte kapur nga kamerat e shtepise me te famshme ne Shqíperi.

‘Çmendet’ Vëllai i Madh, ja sa kushton bileta për të ndjèkur finalen e Big Brother VIP

- Advertisement -

Ditët e fundit jane bërë publíke shumat që do të paguajnë fansat që duan të ndjèkin nga afër finalen e madhe të Big Brother Vip në 6 Majit.faqen zyrtare të “Top Channel” thuhèt se të gjíthë ata që duan të ndjèkin nga afër finalen do të dùhèt të paguajnë bileta që nisín nga 500 eùro, dhe për arsye sígùrie vendet do të jenë të limituara.

Kërkesa për bileten do të dùhèt të bèhèt vetëm përmes emailit zyrtar. Linku në fjalë është shpërndarë dhe nga vetë moderatorja e programit Arbana Osmani.Fillimisht u tha se finalja do të mbáhej në ambíentet e Air Albania, por deri tani një gjë e tillë nuk është konfirmuar nga ana e prodùksionit.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments