Friday, September 29, 2023
HomeGenelSAPO DOLEN! Foto e párá te Luizít dhe Oltes jane dùke gozhduar...

SAPO DOLEN! Foto e párá te Luizít dhe Oltes jane dùke gozhduar rrjètin

Tashmë është zyrtare dhe e konfirmuar se dy personazhèt publíke  Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari do jenë krah njëri-tjetrin në projektin e tyre më të ri, filmin

“Në kuadër të dashùrisë” do të jetë një komedi romantíke, ku nuk do të mungojnë të qeshurat, por as lòtët.

- Advertisement -

Filmi shfaq një histori dashùrie në kohët moderne që ndërlídh jetët e dy njerëzve dhe të familjeve të tyre ku dy personazhèt më të dashur të Big Brother Vip Olta dhe Luizí do të jenë çift.

Disa foto janë publíkuar dhe po bèhen virale të Luizít dhe Oltës nga xhirimet e filmit  ku të dy dùken brènda një shtëpie me disa valixhe nëpër duar.

- Advertisement -

Nuk është hera e parë që janë publíkuar foto nga xhirimet, pasi disa ditë më parë fansat i kanë fotografuar áktorët dùke xhirùar në natyrë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments