“SI STÁLL DÈRRASH” Nuk do ta bèsoni se sa banorë të rinj fùten nesër në Big Brother Vip 3

Ende pa káluar 48 orë nga nisja e spektáklit

më të ndjèkur Big Brother Vip 3,

në shtëpinë më të famshme kanë nisur intrigat, debátet dhe aleancat mes banorëve.

‘Prime’ i ditës së nesërme premton spektákël. Ashtu síkurse u párálájmërua natën e parë, nesër shtëpisë do t’i shtohen 6 banorë të rinj, personazhe VIP nga fùsha të ndrýshme.

Aktualisht në BBV3 janë 18 banorë të cilët kanë ndèzur debáte ende pa u njohur me njëri-tjetrin. Ríkja është përplasur me Jùlin dhe Gazín, Roza Lati me Ledjonën, Egla me Ilnisën, por jo vetëm.

Big Brother Vip Albania nuk është thjesht një reality show televízív i zakonshëm. Në Shqípëri ky program është një fenomen sòcíal që mbèrthen fòrt jo vetëm vëmendjen por edhe debátin publík. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdhá ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Jeta e personazheve VIP mbáhèt nën vëzhgim nga 100 kamera dhe shumë míkrofona që ndòdhen të të gjítha ambíentet.

Big Brother Vip vjen nën moderimin e Ledion Liços, shoqërùar nga dy opinionistët zyrtarë Arbër Hajdari dhe Ori Nebiaj, netët e spektáklit premtojnë të jenë të gjata dhe plòt surpriza.TCH

Leave a Reply