E FUNDIT! Zarf me ‘PLÚMB’ ne BBV? Agravon përsëri situata mes Meritonit dhe Eglës

Po vazhdon izolimi në dhomën e bardhë i tre banorëve, Ilnisa, Meriton dhe Egla.

Me shumë situata të papritura, tènsíone dhe debáte pa fùnd; së fùndmi ka agravuar një báshkëbisedim i moderatorit nga Kosova me Eglën, i cili ia páráshtroi një pyetje të diskutueshme.

“Ke pùnuar në ndonjë shtëpi të arteve, ku shkòjnë çunat, shohin filma dhe relaksohen?”, ishte pyetja që ia bëri Meritoni gjatë një diskutimi e sipër ku ishte e përfshirë edhe partnerja e tij, Ilnisa.

Nuk la të nënkuptohej se çfarë dëshironte të nënkuptonte ai me këtë pyetje, megjíthatë reagimi i Eglës ishte i mènjèhershëm dhe i qetë.

“Unë mbáj përgjegjësi për çfarë flas”, ishte përgjígjja që i dhá áktorja.

Ndryshe, izolimi i të tre të nominuarve do të vazhdojë deri të shtunën dhe publíku do të vèndòsë se kë do të mbájë dy prèj të nominuarve; njëri do të skualifíkohèt nga gara.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...