E Fundit/ Ky Lájm do SHKUNDE Big Brotherin … Ja Bómba qe ndodhi para 5 minutash

Prej disa kohësh në rrjèt po përflitet për reality shown më të ri në Shqípëri qe mund te prezantohej nga Arbana Osmani.

“Ferma Vip” i cili do të transmetohèt në ekranin e Vizíon Plus.

Burime për Vip Magazíne bëjnë me dije se moderimi i është besuar Fjoralba Ponarit,

e cila prèj kohësh ka prezantuar programin e humorit “Portokalli” në Top Channel, báshkë me Xhemin dhe Salsanon.

Duket se këtë sezon moderatorja do të vijë në një hapësirë të veçántë,

në krýe të një programi që realizohèt për herë të parë në Shqípëri dùke shkëputur raportet me Top Channel.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...