Thursday, June 1, 2023
HomeGenelShíkoni këtu fátin, sot lájme te sákta per 5 nga shenjat me...

Shíkoni këtu fátin, sot lájme te sákta per 5 nga shenjat me te mira, po ju a jeni aty

Një nga ástròlòget më të mira në botë, e cila është vetëm Sùzan Míler, ka nxjèrrë sot një páráshíkim që disa shenjave do t’ua ngròhë shumë zèmrèn. E dini se sa me fat dhe se sa bèkime do të márrín këto shenja? Aq shumë sa do të kenë shumë njerëz të tjetër pránë për të pèrfítuar edhe ata. A jeni të gjíthë gáti që t’i zbùloni ato?

Jo më kòt në krýe të listës janë ata të shenjës së dèmít dhe shígjètárèt, të cilët në 14 te muajit vjeshtor te tetorit do të kenë një dítë plòt me ròmancë në dashùri ndërsa vetëm 7 ditë më pás do t’ia hèdhín të gjítha hállève fínáncíare. Ju dùhèt që ta ndíeni veten shumë të bèkùar, por mòs hárròni që nga nesër dhe deri në fùnd të tetorit të mbáni në xhepat tuaj nga një thèlpí hudhre.

Më pás víjnë të líndùrit në shenjën e Gáforès dhe të Bínjákèvë, që më në fùnd do t’u dùhèt që të fshíjnë lòtèt nga të gjítha hállet e kríjùara nga një vere  që lámë pás. Tashmë për ju do të víjë një pùnë me më shumë lèk dhe një shèndèt që do t’ju mbájë fòrt në këmbë. Ajo që dùhèt që të bèjnè këto shenja dùhèt që deri në dátën 18, natë për natë të ndèzín nga një qírí vetëm me ngjýrë të bardhë.

Shumë bèkime, fat dhe pásùri do të víë edhe për Peshòrèn dhe Dáshët, që ky fat i mbárë i do kaq shumë sa që për këto shenja mendòhèt se nga muaji tetor mùnd t’ju dálë edhe lòtáría. Për 7 ditë juve do t’ju víjë një lájm i mirë nga jashtë vendit dhe mùnd edhe të mèrrní një vízè udhëtimi ose pùnë që ju bèn të nísní një aventurë të re.

Ajo që dùhèt që të mbáni mènd dhe të bèni është që në 14 te mùajit te tanishem një persòni që ju dòni ose e vlèrèsòni me gjíthë shpirt, bèjíni síkùr një dhùratë símbòlíke. Do t’ju ècë vaj për një kòhë të gjatë. Në fùnd të këtaj liste me shenja plòt me fat janë edhe Ujòrët dhe Brícjápët, që për ta do të rèálizohèt ëndrra më e madhe dhe kjo mùnd të ndòdhë pas 15 ose 20 ditëve.

Në pèrgjíthësi dùhèt që vetëm pák t’i kùshtòni vèmèndje shèndètit tuaj sepse po lòdhèni she strèsòheni për gjëra të koha. Universín e ke në kráh për ndíhmë ndáj dhe gjèrat lèríni të víjnë vetë dhe rrjèdhshëm. Kèshílla juaj më e madhe është që të blíni nèsër një òbjèkt që mèndòni se ju sjèll fat dhe deri në fùnd të muajit tetor ta mbáni në dhomën tuaj të gjùmit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments