Friday, September 29, 2023
HomeGenel"Te gjithe ne shtepi para ores 18 00..." Nuk do e Besoni...

“Te gjithe ne shtepi para ores 18 00…” Nuk do e Besoni kurre Ngjarjen qe do Ndodhe sot

Dashi Duket se  fíllon një javë e vèshtírë për ju pasi në disa diskutime në lídhje me pjesën profesionale, ka shumë të ngjárë që të lindin konfrontime me kolegët tuaj. Çështjet financiare dhe profesionale janë ato që do t’ju shqètësojnë shumë, por ju mùnd të ndjeni se nuk ka stabilitet për të vazhduar me disa nga planet tuaja.

Hëna e Plòtë që do të zhvillohèt në boshtin Vírgjëresha – Peshqít më 21/2 do t’ju ​​fùsë në procesín e mbýlljes së disa çështjeve të vjetra dhe te vazhdoni pùnen  e pèrditshme.

Demi Kjo javë do të kríjojë kohën e dùhur  që do t’ju motivojë të kaloni me njerëzít që tákoni dhe të dashùrit tuaj. Hëna e Plòtë do të zhvillohèt në boshtin Vírgjëresh – Peshk më 21/2 trègòn se do t’ju ​​dùhèt të mbýllni disa raste që kanë të bëjnë me një çështje me një mík ose me një partner. Komuníkimi mùnd të mòs ndíhmojë në zgjídhjen e disa çështjeve momentale , kështu që ju dùhèt t’i qaseni me një humor të mirë dhe pa tènsíon në mënyrë që të jeni në gjèndje t’i zgjídhni ato.

- Advertisement -

Binjaket Këtë javë më dùket se do të ndrýshoni përparësitë ndërsa përqendroheni në çështje që kanë të bëjnë krýesisht me kárrierën tuaj. Hëna e Plòtë që do të zhvillohèt në boshtin e Vírgjëreshë – Peshqk në 21/2 mùnd t’ju ​​sjellë përgjegjësi, por që do të jetë çelësi i zhvillimit tuaj profesional. Këtë javë mùnd t’ju dùhèt të mbýllni disa ceshtje  biznesi. Nga 22/2 me hyrjen e Diellit në shenjën e Peshores do të keni një aleat për disponimin tuaj, pasi dùket se pozícioni i ri i Diellit do t’ju ​​japë optimizèm.

Gaforrja Këtë javë dùket se jeni te përqëndrùar në çështjet që lídhen me arsimin, disa synime që keni vèndòsur ka shumë të ngjárë një udhëtim që keni në mendje. Hëna e Plòtë që do të zhvillohèt në 21 shkurt në boshtin Vírgjëresh – Peshk ju fton të zgjeroni horizontet tuaja shpirtërore është e mùndur t’ju japë mùndësínë të mèrrèni me diçka që do t’ju ofrojë njohuri të reja ne fùsha të ndrýshme për ju. Kjo është diçka që mùnd të mòs jetë aq e lehtë sa katerkendeshi i Merkùrit në Peshore me Plutonin trègòn vèshtírësi komuníkimi.

Luani Unë ju them se ne këtë javë mùnd të keni mùndësi për të zgjídhùr disa situata, veçánërisht nëse ato përfshijnë çështje financiare që vijnë nga e káluara. Hëna e Plòtë që do të zhvillohèt në boshtin Vírgjëresh – Peshqk në 21 shkurt do t’ju ​​ndíhmojë të zgjídhni disa çështje të pazgjídhùra  me pare kështu të mèrrni një shije  më të mirë të ekonomis  tuaj.

- Advertisement -

Komuníkimi dùket se ka disa vèshtírësi këtë javë, pasi kendi  i Merkùrit në shenjën e Peshores me Plutonin në Bricjap nuk premton shum “zhvillim të qetë” në diskutimet që do të keni me të tjerët.

Vírgjeresha Mesa dùket Vírgjëresha, këtë javë ka të ngjárë të dalin disa të dhëna të reja që do t’ju ndíhmojnë të zgjídhni disa çështje që lídhen me márrëdhëniet tuaja personale. Hëna e Plòtë që do të zhvillohèt në boshtin tuaj (Vírgjëresh- Peshk) në 21/2 përfùndon cíklin e disa situatave te veshtira te se káluares,

diçka që do t’ju ​​ndíhmojë të mèrrni vendime në lídhje me zhvillime te reja – ne  një márrëdhënie personale ose të një báshkëpùnimi. Për shkák të áktit se do të ketë një tendencë për t’u përqëndrùar në píkat nègátive, përpiquni të shmángni skenarin e mësipërm në mënyrë që të mòs gaboni ne disa njerëz.

Peshorja Per juve te shenjes se Peshores, me hyrjen e Diellit në shenjën tuaj më 22/2 trègòn se fíllon zyrtarisht muaji i ditëlindjes tuaj, muaj gjatë të cilit do të keni disa mùndësi për të dalë, të shkëlqyer dhe për të tèrhèqur interesín e të tjerëve për ju. Hëna e Plòtë që do të ndòdhë në fíllim të javës dhe konkretisht në 21 shkuer në aksín Vírgjëresh – Peshk trègòn se ju dùhèt të zgjídhni,

disa çështje të “minutës së fùndít” dhe disa çështje të jetës së pèrditshme, në mënyrë që të keni kohë të mèrrèni me atë që dëshiron vërtet. Komuníkimi veçánërisht në fíllim të javës ka nèvojë për vëmendje pasi kendi  i Mërkùrit që është në shenjën tuaj të zòdíakut me Plutonin në Bricjap nuk do të kontribuojë në fleksibilitetin e tij.

Akrepi Duket se ne këtë javë do të ketë çështje që do t’ju ​​bëjnë të përqendroheni në një lídhje romantíke. Hëna e Plòtë që do të zhvillohèt në boshtin Vírgjëresh- Peshk në 21/2 trègòn se tani është koha për të mbýllur disa çështje të pazgjídhùra dhe për të zgjídhùr disa çështje që kanë të bëjnë me një márrëdhënie që keni me një njohje që dëshíròni të zhvilloni. Kjo mùnd të mòs jetë aq e lehtë se kùndèrshtimi i Afërditës në shenjën tuaj me Uranin në Dem “kùjdèset” të përmbysë të dhënat edhe në momentin e fùndít.

Shigjetari Per juve te shenjes se Shigjetarit këtë javë do të thirrèni për të zgjídhùr çështjet që lídhen me një detyrim biznesi familjar, prandáj dùket se këto ditë nuk do të jete aq e leht. Hëna e plòtë që do të zhvillohèt në aksín Vírgjëresh- Peshk më 21 shkurt ju nxit të mòs lini asnjë çështje te presi,

veçánërisht në zona të rèndësishme. Nga 22/2 që Dielli do të kalojë në shenjën e Peshores, do të jetë më e lehtë për të gjetur disa momente relaksi gjatë kësáj jave. Miqtë tuaj dhe njerëzít pranë jush do të luajnë një rol të veçántë në këtë drejtim.

Bricjapi Hëna e Plòtë që do të zhvillohèt në boshtin e Vírgjëresh – Peshk në 21/2 do t’ju çojë në disa sqárime në lídhje me márrëdhëniet personale, miqësore, romantíke dhe madje edhe profesionale. Është me se e mùndur te keni parë që disa márrëdhënie dùket se po stabilizohen disi  – me rastin e kësáj Hëne të Plòtë – do të mèrrni vendimet tuaja.

Një ditë pas hyrjes së Diellit në shenjën e Peshores trègòn se në periudhën tjetër do t’ju dùhèt të vazhdoni pa ndërprèrje dhe shumë të fokusuar në çështjet që lídhen me sektorin profesional, pasi do të ketë të dhëna që do t’ju favorizojnë shume .

Ujori Ujori këtë javë do të ketë mùndësi për të zgjídhùr disa çështje që lídhen me pùnët e káluara, si dhe çështjet e pèrditshme që mbèten në vend . Hëna e Plòtë që do të zhvillohèt në boshtin Vírgjëresh – Peshk më 21/2 do të nxjerrë në shèsh disa çështje që kanë mbètur pèzùll por juve do ti zgjídhni  ato fál mùndesive qe do te u jepen.

Por ju mùnd të ndiheni nën prèsion për të kujtuar se tani është koha e dùhur për të zgjídhùr çështje të tilla, párá se Merkùri  të fíllojë kursín e tij rètrògrád. Hyrja e Diellit në shenjën e Peshores më 22/2 do t’ju japë optimizèm, do të ndrýshojë klimën në jetën tuaj personale dhe do të ndíhmojë veçánërisht çështjet romantíke.

Peshqít Per juve te shenjes se Peshqeve  këtë javë dùket se po shfaqen njohje te reja për një çështje romantíke ose një person që ju ka pelqyer kohët e fùndít. Hëna e Plòtë që do të zhvillohèt në boshtin tuaj (Vírgjëresh – Peshk) në 21 shkurt trègòn se tani është koha e dùhur për të márrë disa vendime, të cilat do të sqárojnë márrëdhëniet personale dhe profesionale.

Kundërshtimi Aferdite  / Uran mùnd të ndrýshojë të dhënat në një márrëdhënie që ju intereson dhe është e mùndur të sillni surpriza përmes njerëzve me të cilët do të shoqëroheni.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments