Saturday, June 3, 2023
HomeGenel“Shkoi grope fare…” Humbi 150 mijë ndjèkës, kerkon te beje veprimin urgjent

“Shkoi grope fare…” Humbi 150 mijë ndjèkës, kerkon te beje veprimin urgjent

Modèlja dhe blogerja shqíptare Kejvina Kthèlla, që sivjet ishte banore në ‘Big Brother VIP Albania’, ka bërë një veprim interesant pasi Kiara i hapi një profil të ri në Instagram këngëtarit.Ajo ka shpërndarë profilin në faqen e sáj, dùke ju bërë thirrje ndjèkësve që ta mbështesín Luizín. “Follow mistrèsit dhe unfollow mua”, shkruan me humor Kejvina në story.

Kejvina pati debáte shumë të ashpra gjatë kohës sa ishte në ‘Big Brother’ me këngëtarin shkòdran. Debate që më vonë ajo i shndèrroi në personale dhe gòditi atë me “shuplakë”. Kjo sjellje rezùltoi me përjashtimin e modèles nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Albania’.Pas daljes nga shtëpia Kejvina, pa se kishte hùmbur më shumë së 150 mijë ndjèkës nga Instagrami duke shkuar grope fare.

Xheloze për Jorin? Kiara bèn veprimin e paprítur

Shpeshherë është komentuar afrimiteti që Luizí kishte me Jorin dhe ákti sesi ndihej Kiara kur i shihte báshkë. Madje u përfol se Kiara ishte bërë edhe xhelòze. Por moderatorja pas daljes së Jorit ka vèndòsur píkat mbi ‘i’.

Kiara paprítur ka komentuar në një postim të Jorit në Instagram dùke i dërguar nje zèmèr të kuqe, dùke treguar kështu mbështètjen për të e dùke hèdhùr poshtë aludimet për xhelòzí.Kiara ka pëlqyer një postim në Twitter ku vajzat shfaqen báshkë dùke kërcyer, e krah të cilit shkruhèt se Jori gjíthmonë e ka dashur Kiarën.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments