TCH PLÁS SKÁNDALIN! Kjo qe Beri do TéRRORIZOJE BBV3

Ish i dashùri i Sara Gjordenit, këngëtari Endrík Beba është bërë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip

mbrëmjen e së martës, gjë e cila nuk është pritur mirë nga modèlja.

“Me një nga banoret kam pasur histori”, tha këngëtari në klipin prezantues, párá se të bèhej pjesë e garës.

Gjatë një báshkëbisedimi me partnerin e sáj në BBV, Sara u shprèh se pròblèmi i

sáj nuk është romanca që kanë pasur 9 vite më parë, por tek “lloji i personit” që Endríku është.

Ndërsa Bardhi i kèrkoi të mòs ndërhynte nëse Endríku do ta provokonte gjatë lojës.

Sara: “Nuk është tek gjëra párá 9 vitesh, por tek personi dhe lloji i personit që është, flet shumë. Nuk shqètësohem

Bardhi: Mos bëj paník, çdo gjë që të ndòdhë këtu jemi. S’kam asgjë kùndèr teje, as të káluarës, as atij çunit.

Nëse më provokon në ndonjë píkë mòs ndërhyj. Ke pasur çfarë ke pasur respekt, nuk kam kurrgjë kùndèr

Sara: Nuk do më shíkosh në asnjë moment që të fùs xixa, kurrë

Leave a Reply