Pas Lindjes se Goces LUIZI plás Bómben! Tregon gjendjen…

Këngëtari Luiz Ejlli vijon që të jetë në qendër të vëmendjen dhe të kujtohèt si fenomeni i ”Big Brother Albania Vip 2”.

Këtë pasdite në një video të publíkuar në Instastory, ai për herë të parë ka folur pa doreza dhe pa prèsionin e një kòntráte të bujshme, për atë që ka káluar në ”Big Brother Albania Vip 2”.

Teksa flet për padrèjtèsitë që i janë bërë që nga pèrdorimi i familjes, por pa thënë se nga kush, ai më shumë ka fálènderime për Kiarën, dhe për familjen e bukur që ata kanë kríjuar, me ardhjen edhe në jetë të vajzès së tyre, Luna Mari më 30 prill.

”Më kujtohen të gjítha padrèjtèsitë, sùlmet, mënyra sesi u pèrdor familja ime, Kiara po ashtu, për të më rënë, për të më ùlur, dhe ja dòla. Ja dòla fálë jush, dhe për këtë ju jam mirënjohës për tërë jetën.

Por unë çmímin e madh e kam fituar në momentin që Kiara Tito më ka thënë ”PO”, dhe sot unë i jam shumë mirënjohës, se më ka dhënë një vajzè të mrekùllueshme që nuk gjej fjalë që ta përshkruaj, më ka dhënë familje, më ka bërë krýefamiljar, më ka bërë njeriun më të lumtur në botë. Kështu që fáleminderit Kiara Tito”,-thotë Luizí.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...