Çfarë ndòdhi mes çiftit? Luizí ka një kèrkesë SHOKUESE për fansat: Ku mùnd të gjej një grua të hajrit?

Moderatorja e njohur, Kiara Tito, është mjaft áktive në profilin e sáj në “Instagram”. Ajo ndan me ndjèkësit foto e video të ndrýshme nga pèrditshmëria e sáj.

Por jo vetëm kaq, pasi ajo ndòdh që t’u kèrkojë fansave mendime për ndonjë gjë. Kështu ndòdhi edhe një ditë më parë, ku Kiara u kèrkoi ndjèkësve se ku mùnd të gjènte një ekspres.

Lidhùr me këtë ka reaguar partneri i sáj, Luiz Ejlli, dùke bërë një postim në “Instastory”-n e tij. Këngëtari i dashur për publíkun ka publíkuar një video ku shfaqet së báshkù me Titon, e dùke qeshur shprèhèt se edhe ai ka një kèrkesë.

“Faleminderit për përgjígjet, për atë ekspresín që kèrkoi. Tani kam edhe unë një kèrkesë, ku mùnd të gjej një grua të hajrit?”, thotë Luizí, ndërkohë Kiara teksa qesh i kthehèt:

“Po çá ke o burrë, çá pùne po të prish?”.

“Nuk është Instagram-i dyqán moj”, ia pret Ejlli dhe Kiara shton: “Po e dinë më mirë. Megjíthatë, fáleminderit shumë për përgjígjet, se e gjeta”.

Ndërkohë Luizí e mbýll: “Ku po shkòn zèmèr? Po dal me ble. Ku? Këtu te Instagram-i se ka ekspresë të mirë”.

Luizí dhe Kiara janë një nga çiftet më të dashur për publíkun shqíptar. Ata nisën një romancë brènda shtëpisë më të famshme në Shqípëri, të cilën e vazhduan dhe jashtë sáj. Moderatorja dhe këngëtari ndájnë herë pas here foto e video báshkë, ku trègòjnë se janë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...