Saturday, June 3, 2023
HomeGenelLájmi që trònditi rrjetin/ Skùalifíkohet Luiz Ejlli për thýerje rregullash

Lájmi që trònditi rrjetin/ Skùalifíkohet Luiz Ejlli për thýerje rregullash

Luizi ditën e djeshme mori detyrën nga vëllai i madh që ai dhe banorët e zgjedhur nga vëllai i madh të lidheshin me litar për 24 orë.
Lojë kjo e përsëritur.Kush thyente rregullin do të skualifikohej dhe menjëherë dilte në nominim.

Këngëtari sot ka hequr litarin duke u përjashtuar nga loja dhe është i pari banor që del automatikisht në televotim ndërsa pjesa tjetër e banorëve vazhduan lojën.

Padyshim ky lájm ka qarkulluar shume shpejt ne rrjet pasi Luizi me “duart” e tij e ka çuar veten drejt skùalifikimit dhe drejt nòminimin dhe kjo nuk eshte nje gje aspak e mire, sidomos pas fjaleve te tij te fùndit qe ai i ka thene Kiares.

Keshtu mesohet se kengetari i ka thene Kíares se ai nuk i di apo nuk eshte i bíndur se çfare mbèshtetje ka nga publiku, pasi ne rastin e fundit eshte lárguar Bledi dhe nuk i ka lene rrádhe qe te tèstoje sa vlen Luizi dhe Kiara si çift ne syte e publikut.

Gjithsesi skùalifikimi nga gara e litarit dhe nxjèrrja direkt ne nòminin do ti vleje shume Luizit per te heqùr dyshimet edhe pse duhet se tashme loja sa vjen dhe po bèhet me e nxèhte pasi Olta ka ndèzur motoret dhe pothuajse eshte bere nje rívale per tia pátur fríken.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments