Dégjeneron Múhabeti/ Jul Deda Merr Vendimin nje dite para PRIME

Debatet e nxèhta mes Jùlit dhe Eglës dùket se nuk kanë fùnd. Një tjetër agravim ka ndòdhùr këtë të premte teksa qëndronin në oborr, Deda ka shpèrthýer në òfèndime ndáj Cenos. Sipas áktorit kolegia e tij është dembele.

Madje situatat e diteve te fundit jane agravuat aq keq sa qe Juli mendohet se neser do te marre nje vendim te papritur per rrugetimin e tij.

Pjesë nga debáti:

Jùli: Një grua dembele, një grua prepotènte, një grua pisllëk komplet

Egla: U zgjove ti

Jùli: Një grua që lëshon mbáthjet mes rrugës, lë pjatat atje, njeri që sbèn asnjë pùnë

Egla: O mashtrues ordiner. O thashèthemexhi

Jùli: Egla ti komuníkimin se ke, dështon me projektet e tua, sdi të pástrosh një herë. Do ta marësh Big Brotherin qyl

Për më tepër ndiqni videon:

 

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...