SHOKUESE! Edhe kete e bere more Luiz, kjo gje nuk prítej na drithèroi

Ditën e sotme Luiz Ejlli ka bërë një veprim të paprítur. Ai ka hèqur nga Instagrami Arbana Osmanin dhe báshkeshortin e sáj Eduart Grishaj.

Ndonse për këtë veprim nuk është dhënë asnjë arsye, e gjíthashtu as pala tjetër nuk ka reaguar. Gjithashtu Luizí ka párálájmërùar komentuesit se do hiqte dhe Efin, të cilën e quan diplomacia.

22436453 638C 4B12 82AF AFC539A9781D

Pas shpalljes si fitues i BBV Albania, Luizí ka ndrýshuar shume ne sjelljen e tij dhe me se shumti ka ndrýshuar píkepamjen e tij ne márrdhenien e tij me fansat.

Kjo gje nuk eshte prítur mire nga publíku i cili tashme nuk e ka me te preferùarin, por dùket se mes shkòdranit dhe fansave te tij eshte kríjuar nje acár i cili sa vjen dhe shtohèt dita dites.

Se kush eshte ai personi qe ka ndíkuar kaq shume ne sjelljen e Luizít sa qe ky i fùndít po i fshin te gjíthe, por nje gje mbètet e sígùrt se Luizí nga Luani i Shqíptareve, tashme eshte kthýen ne kòtelen e Kiares.

Leave a Reply