Saturday, September 30, 2023
HomeGenelSHOKUESE! “Goditje” per Luizín, fjalet qe e “vrasín” shkòdranin ne shpirt

SHOKUESE! “Goditje” per Luizín, fjalet qe e “vrasín” shkòdranin ne shpirt

Stresi i ka treguar për vite me radhë bindjet e tij politíke që kanë mbètur të njëjta.Ai është demokrat i fláktë dhe së fùndmi ka gjetur rastin të hèdhë ca thùmbá për ata që ndèrrojnë sipas interesave, siç thotë ai, preferèncat e tyre.

Postimi i fùndít i Stresit në rrjète sòcíale interpretohèt nga publíku si një thùmb për Luiz Ejllin, ish-konkurrèntin e “BBV” që brènda shtëpisë shprèhej mbështètës i Berishës.

- Advertisement -Mirëpo, pas daljes, ai u shfaq dùke mbështeetur kandidatin e Partisë Socialiste për báshkínë Shkodër, Benet Becin.

“Berishian deri në vdèkje, besník deri në fùnd të idealeve dhe bindjeve të mia personale. Është shumë e thjeshtë të shítesh në ditët e sotit”, shkruan Stresi krahas një fotoje të shkrèpur në vitin 1997, ku Stresi shihèt krah Berishës.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments