Friday, September 29, 2023
HomeGenelSHOKUESE/ “Grusht” Luizít, përballet mes “shèrrit” të madh me ish-Banorin

SHOKUESE/ “Grusht” Luizít, përballet mes “shèrrit” të madh me ish-Banorin

Një ditë më parë Luiz Ejlli postoi në profilin e tij në “Instagram” një foto ku báshkëngjítur me të shkruante:Si çdo postim tjetër i fituesit të këtij edicioni të “Big Brother VIP”, edhe ky ka márrë mènjèherë me mijëra pëlqíme dhe komente pa fùnd.

Një ndjèkës i kujton këngëtarit të dashur për publíkun se ‘si sot një muaj është shpallur fitues i shqíptarisë’.Komenti i Luizit

- Advertisement -

Luizí e ka lexuar komentin në fjalë dhe me humor i përgjígjet: “Si sot një muaj, më tha Kristi: Luiz… a më ke fríkë?”.

Ndërkohë edhe ish-finalisti i BB VIP nuk ka qëndrùar në heshtje, por ka vèndòsur që të reagojë ndáj komentit të Ejllit.“Tu desh një muaj që të pranoje publíkisht që më paske pasur fríkë. Memoria jote e vërteton këtë”, i kthehèt Kristi.

- Advertisement -

E sígùrisht që këngëtari i ka kthýer mènjèherë përgjígje Kristit dhe dùke qeshur i thotë: “Paske pi i çík o jetë”.

A do bësh báshkëpùnim me Maestron? Luizí jep përgjígjèn epíke

Këngëtari i dashur për publíkun, Luiz Ejlli, ka bërë sot një báshkëbisedim virtual me mijëra ndjèkësit e tij në “Instagram”.

Gjatë një live-i, fituesi i këtij edicioni të “Big Brother VIP” përshèndèti të gjíthë fansat e tij.

Këta të fùndít i kèrkuan atij që të këndojë dhe Luizí ua plòtësoi kèrkesën me shumë kënaqësi.

Por nga ana tjetër, Ejlli edhe iu përgjígj disa pyetjeve që ndjèkësit i bènë teksa ai ishte live në “Instagram”.A do bësh këngë me Noizy-n?

Me të gjíthë do bëj

A do bësh báshkëpùnim me Maestron?

Nuk pranon ai, dùhèt me i bërë kèrkesë me shkrím, ka radhë.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments