SHOKUESE! Lotet e Luizít Drithèrojne Shqíptare, I Ndodh Ngjarja e Paprítur

“Big Brother VIP 2”, ka mbárùar prèj muajsh, por fituesi, Luiz Ejlli vijon që të jetë në qendër të vëmendjes gjatë gjíthë kohës.

Fansat janë kùriozè që të dinë për të çdo gjë.

Teksa është mjaft i angazhuar me projektet muzíkore, Luizí gjíthashtu gjèn kohë edhe për ndjèkësit e tij në rrjètet sòcíale.

Këngëtari i dashur për publíkun ndan herë pas here me fansat momente të ndrýshme nga pèrditshmëria.

Ditën e sotme, Luizí ka postuar një video të bukur ku shfaqet së báshkù me nënën e tij.

Nga mbishkrími në video, dùket se e ëma e artistit është dùke íkur nga Shqípëria për në Shtetet e Bashkùara të Ameríkës, aty ku jèton prèj vitesh.

“Mirupafshim mami”, ka shkrùar Luizí në videon ku nëna e tij fíllimisht shfaqet dùke e ‘gòditur’ dhe më pas e puth dhe e përqafon.

Leave a Reply