Friday, September 29, 2023
HomeGenelSHOKUESE! Luizí dhe Olta e nxjerrin hapur, kjo nuk prítej ja çfare...

SHOKUESE! Luizí dhe Olta e nxjerrin hapur, kjo nuk prítej ja çfare ka ndòdhùr

Luizí dhe Olta postuan së fùndmi një foto ku shfaqeshin dùke lexuar skenarin e filmit që do të luajnë së shpèjti.


Por ajo ç’ka askush nuk ka kapur është ákti se në një nga fletët dùket një puthje me buzèkuq. Mos ndoshta ky është një mesazh i koduar? Mesa dùket díkush e ka dhënë shenjën e sáj, të jetë Kiara apo díkush tjetër, kjo mbètet për tu parë…

- Advertisement -



Siç është bërë e ditur Olta dhe Luizí do të luajnë rolin si burrë dhe grua.

Filmi do të titùllohèt “Në kuadër të dashùrisë“, nga prodùksioni “Top Channel Films”. Filmi do të jetë i zhanerit “komedi-romancë”.



“Do të jetë një histori e vërtetë dashùrie në kohët moderne që ndërlídh jetën e dy njerëzve, dy familjeve të tyre në një komedi romantíke që do t’u bëjë të qeshni, të qáni dhe të dilni nga kinemaja të frymëzuar”-thuhèt në përshkrímin e filmit.

- Advertisement -


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments