Friday, September 29, 2023
HomeGenelSHOKUESE! Nuk do e besoni cfare gjesti ka bërë Luiz Ejlli ndáj...

SHOKUESE! Nuk do e besoni cfare gjesti ka bërë Luiz Ejlli ndáj nënës së Kiarës

I ftuar párá ca ditësh tek emisioni i Donaldit dhe Romeos, Luiz Ejlli trègòi se jèton tek shtëpija e Kiarës momentalisht.Një video që u bë virale trègòn se këngëtari të mòs zgjojë nënën e Kiarës,

nënë Letën i vesh këpucët në makinë që mòs t’a zgjoi nga gjumi.

- Advertisement -

Por po ne te njejtin emisiona ai tha se kam gjetur nje shtepi te re Ku do te jetoje me Kiarèn.

“Çfarë më do kokrra e qejfit…”, Ermiona trègòn se si është raporti mes sáj dhe Luizít

Ermiona Lekbello një nga pjesëtaret e edicionit të dytë të BBV, ka folur për márrdhëniet e sáj me Luizín pas përfùndimit të spektáklit.Në një lídhje me “SKype” me emisionin “Ftesë në 5”, Lekbello ka sqárùar se çfarë po ndoh mes jsa dhe Luizít.

- Advertisement -

Ermiona tha se Luizín e konisderon zèmèr dhe se lájmet nëpër portale janë manipùlime.

“Unë atë që doja të bëja për Luizín, e bëra. Ai është fitimtar, gjërat e tjerë s’më interesojnë. Unë doja që Luizí të ishte fitues dhe është. Se thonë ushtare… po më do qejfi jam dhe ushtare, më do qejfi jam dhe fanse, kur më do qejfi bëj çfarë të më dojë kokrra e qejfit”, tha ndër të tjera ajo.Lekbello shtoi se Luizín e ka ftuar në Monaco, aty ku ai do të shkòjë báshkë me katër njerëz të tjerë. Ndërkohë nuk dhá detaje nëse aty do të jetë e pranishme edhe Kiara apo jo.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments