Saturday, December 2, 2023
HomeGenelTashme mori fùnd BBV! Olta dèl nga shtepia, ky burre e shoqeroi,...

Tashme mori fùnd BBV! Olta dèl nga shtepia, ky burre e shoqeroi, dèl video e plòte

Olta Gixhari është ndër personazhèt më të diskutuara në shtëpinë e “Big Brother”. Që nga nata e 24 dhjetorit, áktorja ka sjellë dinamíka të ndrýshme në lojë, dùke qenë edhe nga personat më të kontèstuar në lojë.

Javën e shkùar, ajo ishte në një nominim të fòrtë me Armaldon dhe Kristit. Si asnjëherë më parë, verdíkti i publíkut do të mèrrej nga studio. Olta ishte e párá që i shpètoi këtij votimi. SHIH VIDEON

Por publíkut, nuk i ka shpètuar një detaj nga ríkthimi i sáj në lojë. Kur Olta, Maestro dhe Kristi shkùan në studio, ajo ishte me grim dhe krejtësisht e rregùlluar.

- Advertisement -

Por, kur u ríkthýe në shtëpi, pak minuta më pas, publíku ka vënë re se ajo ishte pa grim, dhe specifíkisht me buzèkuqín e lárguar. Kaq mjaftoi që në rrjèt të shpèrthente teoria se në ato pak minuta pas skene, Olta të kishte tákuar báshkëshortin dhe të ishte puthur me të.

Kujtojmë se po atë mbrëmje në shtëpinë e “Big Brother”, si surprizè kishte ardhùr edhe mamaja e áktores. Mes lòtëve, ajo përqafoi të ëmën, ndërsa sápo iu hòdh në qafë, i tha se donte të íkte nga shtëpia e “Big Brother”, sepse po çmèndej. Mamaja e sáj i dhá kurajë së bijës, dùke i thënë se ajo është shumë mirë dhe se dùhèt të vazhdojë lojën.

- Advertisement -

Sakaq, mamaja e Oltës i tha áktores se edhe burri i sáj e ndjèk, së báshkù me të birin, Amarin, ndërsa i tha se Dori është shumë i kënaqur me lojën e sáj deri tani dhe se ajo dùhèt të vazhdojë kështu.

Mes lòtëve dhe mallit, áktorja nuk “hárroi” ta pyeste për báshkëshortin, për Dorin se nëse është në Spanjë apo në Tiranë. Teksa i la një porosi që nuk u kuptua mirë, pasi ndërhyri Arbana dhe i kèrkoi që të përshèndèten.

Por, në faqen e ndrýshme të “Tík-Tok”, kanë dhënë ínfòrmacion se Dori në ákt ka qenë në Tiranë dhe në ato pak sekonda është tákuar me të. Përfòrcimi për një tákim mes dy partnerëve vjen edhe nga ákti se ajo ishte e párá që shpètoi nga televotimi, ajo ishte e dyta që u fùt në shtëpi.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments