Friday, September 29, 2023
HomeGenelTopi fut personazhin e famshëm të nxjerr vrèr për Luizin! "Ka për...

Topi fut personazhin e famshëm të nxjerr vrèr për Luizin! “Ka për ta rráhur Kiarën jashtë BBV”

Pak ditë më parë Armaldo dhe Luizí u përfshinë në një debát të ashpèr, ndërsa Kiara po përpiqej të qetësonte situatën.

Ajo kapi nga krahu Luizín për t’i folur lárg banorëve të tjerë, mirëpo këngëtari iu kthýe në mënyrë të ashpèr për herë të parë moderatores, tek lárgoi edhe krahun me fòrcë.

Ky veprim është gjýkuar nga një pjesë e madhe e audíencës, dùke përfshirë këtu edhe ish konkurrènten e Për’puthen, Shqípe Hysenaj.

- Advertisement -

Me anë të një postimi në InstaStory, ajo e cilësoi Luizín si një harbut që në të ardhmen ka për të ushtrùar dhùnë fizíke ndáj Kiarës.

“Kurrë nuk mùnd të jem me një person të tillë, që është harbut dhe nëse do árrínte limitin, sado person pozítiv të jetë apo ta bèni, është një njeri që në të ardhme ka për t’a dhùnuar këtë femër”, thotë ndër të tjera Shqípja për Luizín.

- Advertisement -

Kujtojmë se Shqípe Hysenaj e bërë e famshme nga Përputhen prèj kohësh është pjesë e emisioneve të TCH, krýesisht në “E díell” në disa prèj rubríkave të këtij formati.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments