Monday, October 2, 2023
HomeGenel"Shtátori nís me një òfertë pune..."/ Jáshtë vendit shpèjt do të íkin...

“Shtátori nís me një òfertë pune…”/ Jáshtë vendit shpèjt do të íkin këto shènja

Si nis muaji per Dashi, entuzíazmi dhe kenaqesia do mbizòteroje ne jeten e cifteve. Shfrýtezojeni cdo sekonde síkur te shume e fùndít. Do ndiheni mjaft mire.

Beqáret do kene flírte me shumice gjate kesáj dite. Mos e privoni veten nga asgje sepse do hùmbni mùndesi shume te mira. Per sa iu perket financave nuk dùhèt te trègòheni te pamatur sepse do perballeni me pròblème me vone.

Si eshte muaji per Demin, kùshtojini vemendjen e dùhur partnerit tuaj sot dhe do kaloni nje dite me te vertete te bukur. Ai do iu perkedhele dhe do ua shprèhe ne cdo moment ndjenjat.

- Advertisement -

Beqáret nuk do e kene shume te thjeshte ta gjejne dashùrine, por kjo nuk do te thote qe mùndesite nuk do ekzístojne. Ne sektorin financiar, mùndesite do jene te mira. Shpènzoni me kursim dhe me maturi.

Si eshte muaji per Binjaket, edhe nese keni disa kritíka per partnerin kjo nuk do te thote qe ai nuk eshte personi i dùhur per ju. Flisni me te dhe sqárohuni, askush nuk eshte perfekt.

Beqáret dùhèt t’i kòntròllojne paksa emocionet e tyre dhe nuk dùhèt te nxitohen. Ka kohe per te bere ghjithcka. Sektori i financave do fílloje dalngádale te permiresohèt. Do i kaloni edhe veshtiresite qe keni pasur.

- Advertisement -

Si eshte muaji per Gaforrja, Dite e kendshme dhe hármoníke kjo e sotmja per ciftet. Lidhja juaj do ece ne rrugen e dùhur dhe do ndiheni me te plòtesuar.

Ata qe mùnd te kene ndonje nderprèrje te deshires sèksùale nuk dùhèt te shqètesohen. Dielli do i ndíhmoje beqáret te kene tákime interesante. Financat do jene shqètesuese. Mos beni ne asnje menyre shpenzíme te tejskajshme sepse nuk eshte momenti.

Si eshte muaji per Luani, Edhe pse serish nuk do mèrrni ate qe keni enderrùar nga jeta juaj ne cift, perseri do kaloni nje dite te mire me partnerin.

Ka mùndesi qe ai t’iu beje edhe disa propozíme interesante. Beqáret nuk do duan aspak aventura kalimtare dhe per kete arsye nuk do pranojne te krýejne tákime dosido. Trègohuni me te kursyer me shpenzímet sot dhe financat do permiresohen ndjèshem neser.

Si eshte muaji per Vírgjèresha, nese keni kohe qe keni kríjuar nje lídhje, planetet do iu ndíhmojne ta perfòrconi báshkepùnimin me ate qe keni ne krah. Do flisni hapur per gjíthcka.

Nese jeni beqáre, Dielli do sjelle surpriza dhe do keni tákime mjaft emocionuese. Mos ngùrroni te shprèhni pelqímin ose mòspelqímin tuaj. Sektori i financave do fílloje te permiresohèt, por ju do vazhdoni te shpenzoni pa limit. Kùjdes!

Si eshte muaji per Peshorja, jeta juaj ne cift do jete mjaft e mbròjtur sot, por ju do trègòheni pak me teper serioze sesa dùhèt. Ndrýshoni sa me pare sepse vetem keshtu do e shfrýtezoni mjedisín e ngrohte qe eshte kríjuar.

Ambíenti per beqáret nuk do jete shume hármoník dhe nuk do e gjejne as sot personin qe po kerkojne. Mos beni transaksione financiare dhe mòs mèrrni hùa. Kjo eshte keshilla e yjeve per sot.

Si eshte muaji per Akrepin no keni disa dýshime per partnerin tuaj gjate kesáj dite dhe mùnd te konflíktoheni here pas here me te. Kùjdes mòs e teproni sepse do fùteni neper udhe pa rrugedalje.

Beqáret do jene me te privilegjuar dhe ka shume mùndesi te gjejne princine tyre te kalter. Bùxhèti do fílloje te stabilizohèt. Do krýeni edhe disa opèracíonne te rèndesishme financiare.

Si eshte muaji per Shigjetari, jeta juaj ne cift do kaloje disa rrezíqe gjate dites se sotme. Mos degjoni askend, por flisni me partnerin qetesisht dhe gjèni nje te mire te perbáshket.

Per beqáret do te favorizohen dashùrite e qeta. Megjíthate ju do jeni te kùjdèsshem dhe nuk do vèndòsni ndjenjat párá arsyes. Kjo eshte gje e mire. Ne planin financiar dùhèt te mùndoheni shume te rùani ekuilibrin. Se pari ùlni shpenzímet!

Si eshte muaji per Bricjapi, do fílloni projekte te rèndesishme ne cift gjate kesáj dite dhe e ardhmja ka mùndesi te ndrýshoje per mire. Ne mbremje mùnd te kete edhe ndonje darke me qírinj.

Beqáret nuk dùhèt te jene te tùrpshem, por dùhèt te trègòhen te hapur dhe te pranojne ftesat qe do iu behen. Financat do i menaxhoni me me teper kùjdès dhe situata do jete gjíthe kohes e qendrueshme.

Si eshte muaji per Ujorim jeta juaj ne cift do shkòje me se miri, madje disa do márrín edhe vendime te rèndesishme per t’i cuar gjerat me tej. Beni ate qe ndjeni.

Beqáret do kene ndrýshime te rèndesishme ne jetese tyre dhe ka gjasa te mòs ndihen me te vetmuar. Nga ana tjeter Merkùri do iu detyroje te trègòheni te limituar me shpenzímet. Po ecet ne kete rruge do e permiresoni shume shpèjt buxhètin.

Si eshte muaji per Peshqít, do e ritákoni pasionin ne cift gjate kesáj dite dhe emocionet do jene te medhá. Shprèhini te gjítha ato qe ndjeni. Ne mbremje pergatituni per disa surpriza te kendshme.

Beqáret do i shumefishojne aventurat. Ka shume gjasa qe te tákoni ate qe keni enderrùar. Ka ardhùr momenti te mèrrèni me teper me pròblèmet financiare. Mènaxhojini me me shume kùjdès ato.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments