Thursday, June 1, 2023
HomeGenelShtatori sjell shánse për të bërë párá, 3 shenjat që do të...

Shtatori sjell shánse për të bërë párá, 3 shenjat që do të kenë shánse milioneri

Pozícioni i planetëve gjatë muajit shtator do të jetë shumë i favorshëm, pavárësisht se Merkùri do të jetë rètrògrádë që fíllon më 28 gusht. Premton sukses në shumë fùsha, përfshirë financat. Disa përfaqësues të shenjave të zòdíakut do të jenë pak më të favorizuar nga planetët. Ja për kë bèhèt fjalë.

Gaforrja, Lista e njerëzve më të suksesshëm financiarisht në shtator krýesohèt nga Gaforret sepse janë ndër ato shenja që ndíkohen më pak nga Mërkùri. Kjo do të thotë se ndërsa shumica e njerëzve do të kenë pròblème dhe vèshtírësi për shkák të rètrògrádit të tij,

Gaforret do të jenë në gjèndje të pèrdorin 5 minutat e tyre për të káluar konkurrèncën e tyre, për të zgjídhùr pròblèmet dhe për të árrítur sukses. As.trologët kanë një këshillë për të gjíthë – mòs hezítoni! Ju dùhèt të veproni shpèjt, me qèllim dhe pa vonesë.

Shigjetari, janë gjíthashtu të kursyer nga ndíkimi nègátiv i Mërkùrit, kështu që ata do të jenë në gjèndje t’i trègòjnë vetes dhe njerëzve përreth tyre prodùktivitetin maksimal.

Nëse në të káluarën ka pasur ndonjë vèshtírësi dhe pròblèm, Urani rètrògrád do të ndrýshojë tërësisht gjíthçka, dùke e kthýer situatën në favorin tuaj.

Kur dùket síkur po hùmbisni, do të jeni në gjèndje të mèrrni fitorèn në minutën e fùndít. Ast.rologët ju këshillojnë të dëgjoni më shpesh intuitën tuaj dhe të mèrrni masa vendimtare. Sa më shpèjt të fùteni në “l.uftën” financiare, aq më mirë. Shtatori është një kohë shumë e favorshme për ju për të investuar.

Peshqít, Përfaqësuesit e kësáj shenje do të jenë të favorizuar edhe nga planetët gjatë muajit shtator. As.trologët ju këshillojnë që fíllimin e muajit ta kaloni në kèrkim të një pùne apo hobi të ri. Ju mùnd të fílloni biznesín tuaj, të përpiqeni të fitoni párá nga talentet tuaja. Tani është koha për të shkëlqyer.

Do të jeni të sígùrt, të sígùrt në vetvete dhe do të ndiheni mirë në lëkurën tuaj. Kjo kohë është ideale për udhëtime pùne dhe ndrýshim ambíenti. Shanset janë të mëdhá që disa përfaqësues të shenjës të márrín një promovim nëse árríjnë të árríjnë rezùltate të shkëlqyera në fùnd të verës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments