Friday, September 29, 2023
HomeGenelMos prisni kòt fùndin e BBV, burime te sígùrta, ja kush do...

Mos prisni kòt fùndin e BBV, burime te sígùrta, ja kush do “perjashtohèt” nga shtepia

Pas pak nis prime i radhës dhe në këtë ditë feste sic është 14 marsi nuk do mungojnë surprizat e shumta për banorët dhe publíkun.

Ndërkohë për sot kanë qenë të nominuar plòt 7 banorë, Qetsori, Maestro, Sabiani, Antoneta, Fotinia, Nita dhe Dea. Njëri prèj tyre do lërë përfùndimisht shtëpinë.

Nga burime pranë prodùksionit mèsohèt se banorja që do lërë sonte shtëpinë është píkërisht Antoneta, e cila ra në “gjumë” këto ditë pas debáteve me Luizín në primen e káluar.

- Advertisement -

Antoneta është një nga 6 banoret që ka hyrë së fùndmi dhe aventura e sáj do zgjasë shumë pak. Ajo ishte në nominim dhe primen e káluar por në fùnd dòli Shpati.

Në shtëpi sot ka mbèrritur një zarf i zí, që nënkupton që díkush ka thýer rregùllat dhe sot prítet dènimi nga “Vëllai i Madh”.

- Advertisement -

Shumë njerëz dhe vetë Olta mendojnë se do jetë një dènim për të për shkák të diskutimit për nominimet me Qetsorin, gjë që nuk lejohèt të bèhèt, por mbètet për t’u parë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments