Friday, September 29, 2023
HomeGenelBBV hùmb më të mirin? Sèmuret Luizi, ja si është gjendja e...

BBV hùmb më të mirin? Sèmuret Luizi, ja si është gjendja e tij dhe gjèsti i Oltës që çmèndi

Luizí u mërzít së fùndmi me Kiarën pasi kjo e fùndít u tregua “e pandjèshme” ndáj tij që ishte sèmùrë. Ajo nuk u afrua as për ta pyetur “si je”, madje këngëtarit i tèrhoqí vëmendje që moderatorja vazhdonte të “zgërdhihej”.

Kjo sjellje e Kiarës i bëri përshtýpje dhe Oltës e cila i tha: Të qeshësh me lòt është e tepërt. Tani ti po qesh me dhímbjen e Luizít apo çá ke? Trego içík kùjdès, 7 herë ta bëra me shenjë që është kèq, një herë nuk ke ardhùr ta pyesësh si je.

Më tej Olta përqafoi Luizín dhe i tha: Hajde të të puth içík te faqja. Aktorja e puthi dhe i tha Kiarës se kështu dùhej ta përkëdhelte ajo.

- Advertisement -

Olta: Se pa Kiara, sa ínát më erdhi. Olta: Se pe që e putha te faqja? Olta: Hë se të puth prapë (e puth) Olta: Ja kaq dùhèt të kishe bërë ti. SHIH VIDEON

Loja siemeze, prova e javës nga Vëllai i madh ka ‘detyrùar’ banorët të krýejnë ativitetet e ndrýshme të ditës nga mëngjesi deri në orët e vona të gjumit banorët dýshe nën një bluzè ‘thes’.

Por e paprítura e kësáj prove ka qenë afrimiteti mes dy rivalëvë të përbetuar në garë, Olta-Luiz, dùke bërë báshkë dhe gjumin e natës në të njëjtin shtrat. Dyshja kanë ndarë momente me njëri-tjetrin, dùke biseduar për tema ta ndrýshme e deri tek ndarja e krevatit, ku janë parë t’i qëndrojnë ‘besník’ provës javore edhe gjatë gjumit, ku kanë flejtur të dy sëbáshkù.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments