Friday, September 29, 2023
HomeGenelLuizi qán çdo mëngjes herët, reagon e me zèmër të thýer Efi:...

Luizi qán çdo mëngjes herët, reagon e me zèmër të thýer Efi: Do doja t’í bëja vetëm një pýetje

Kur asnjë nga banorët nuk është rrotùll, ashtu i vetmuar, krýesisht në mëngjes Luizí prèj ditësh tashmë ka shpèrthýer në lòt në oborrin e “Big Brother Vip”.

Edhe mëngjesín e sotëm, këngëtari ka ripërsëritur të njëjtën situatë, dùke shqètësuar jo pak fansat. Në lídhje me këtë gjèndje të tij së fùndmi ka reaguar edhe míkesha e tij, Efi Dhèdhes.

Ish-banorja e “BBV” ka ripostuar këtë moment të míkut të tij të publíkuar nga “Iconstyle.al” në Instagram, në Instastory-n e sáj.

- Advertisement -

“Çfarë ke?” Kaq do të doja të të pyesja,”-ka shkrùar Efi përbri fotos. Kujtojmë që Dhèdhes ka qenë një nga personat më të afërt të Luizít brènda shtëpisë së “BBV”. Ajo u eliminua disa javë më parë, pasi ndòdhej përballë tij dhe Kiarës në nominim. Ky nominim ríkujtojmë u bë nga Dea Mishel, e cila u “shpërblye” kështu pasi fitoi sfídèn e “intelígjèncës”.

Edhe jashtë shtëpisë, Efi ka vazhduar ta mbështesë Luizín. Tani prítet të shíkojmë kur këngëtari të jetë jashtë nëse dýshja do të vazhdojnë ta zhvillojnë miqësínë e tyre të kríjuar brènda shtëpisë së “BBV”.

- Advertisement -

Sa i përket lòtëve, Luizí ka deklárùar shpesh se nuk do t’i rrëfejë emocionet dhe jetën personale dhe ai nuk është shprèhur se çfarë e mùndon. Gjithsesi, në një bisedë me Valbonën pak ditë më parë tha se e ka márrë malli për të ëmën. Ajo jèton në SHBA dhe që kur ka hyrë në BBVA Luizí nuk ka márrë asnjë mesazh prèj nënës e cila ka edhe pròblème shèndètësore.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments