Cpo Ndodh me JULIN? Para pak Çastesh pas SHERRIT Aktori Merr Vendimin Final

Dita e sotme nuk ka qenë aspak e qetë në shtëpinë më të famshme në Shqípëri. Debatet mes Eglës, Jùlit dhe Merionit kanë agravuar me tone të lárta. Aq sa Jul Deda pas perplasjes qe ka patur me Eglen dhe pasi ka aluduar se familja e tij eshte ofenuar, ai ka thene se per te ruajtur dinjitetin e familjes se tij eshte gati edhe te dale nga shtepia pasi familja eshte shume here me e shtrenjte se nje loje false si ky Bigu i ketij sezoni.

Egla e ka akùzuar Jùlin se ky i fùndít e ka ngácmuar, madje dùke përmendur edhe familjen e tij.

Ndërkohë që Jùli i ka thënë Eglës që dùhèt t’i kèrkojë ndjesë që ka përmendur familjen e tij, Egla është shprèhur se nuk i ka aspak arsye që t’i kèrkojë ndjesë.

Në momentin që ka qenë tepër e ngarkuar, Egla ka shpèrthýer në lòt, madje është shprèhur se po të kishte mùndësi do t’i dènònconte në pòlíci, si Jùlin ashtu edhe Meritonin.

Pjesë nga debáti:

Egla: Jam e mbledhùr, më dùhèt t’u dènòncoj të dyve në pòlíci. Të dy në pòlíci e keni vendin, burrecër. Një grua nuk e mèríton këtë, o ndyrsira.Keni ditë që më bini qaf. Mendoje tek nëna jote, tek motra jote.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...