Saturday, June 3, 2023
HomeGenelE fùndít! Olta iken sot nga BBV? Shtepia drejt bráktisjes, sot dèl...

E fùndít! Olta iken sot nga BBV? Shtepia drejt bráktisjes, sot dèl vendimi final

Vetem disa dite me pare, moderatorja e emisionit te BBV, Arbana Osmani ka deklárùar se Prime i dites se marte nuk do te zhvillohej.

Arsyen te gjíthe e dime pasi TCH eshte sùlmuar vetem 1 jave me pare nga persona ende te paidentifíkuar dhe kjo ben qe ne shtepine e BBV te kríjohèt nje pasígùri e madhe ne lídhje me vijimesíne e ketij edicioni qe thuajse i ka márre verdíktet e tij.

Dita e dotme do te jete nje dite me peshe te madhe pasi banoreve u eshte lene kohe per te menduar se cfare do te bejne me te ardhmen e tyre brènda shtepise dhe sot shumica prèj tyre jane gati qe te márrín nje vendim final.

Banorët e Big Brother VIP prítet të japin sot vendimin përfùndimtar për shtyrjen e spektáklit, ku do të konfirmojnë ose jo qëndrimin e tyre deri në 6 maj pas sùlmit ndáj Top Channel ku hùmbi jeten roja i sígùrisë.

Në promon zyrtare të BBVIP, njòftohèt se áktorja Olta Gixhari ka kèrkuar të lërë shtëpinë ku ende nuk dihèt se cili do jet vendimi i sáj deri në fùnd të spektáklit, dhe motivet e sáj për të lënë në këtë píkë lojën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments