Friday, September 29, 2023
HomeGenel“Si ta nxorri goja moj Dea…” E RENDE, kjo qe ka thene...

“Si ta nxorri goja moj Dea…” E RENDE, kjo qe ka thene per Luizín fjale te fòrta

Një video e Luiz Ejllit, teksa òfèndon Dea Mishel nga koncerti në Shkodër ka bërë xhiron e rrjètit orët e fùndít.

“Tani këtë këngë ia dedíkoj një banoreje të shtëpisë së BBVip se më tha je provincial se Shkodra është provincë. Ajo e kishte zakon që kur vinin djem në shtëpi, ia hídhte nga një sy. Edhe unë i kam thënë: kur të jem brènda do loz me gjërat që janë brènda.

Ama kur të dal jashtë unë nuk të hárroj, kështu që sot dua dhe ndíhmën tuaj për me t’i bërë këtë dedíkim asáj dhe kujtdo që thotë që Shkodra është provincë,” tha Luizí dhe më pas nisi këngën “O lùlija jonë me limona o, kush na ka ínátin ju q**** nona o”, ishin fjalët e Luizít të cilave Dea Mishel u është përgjígjur e prèrë dùke e párálájmërùar të mòs mèrret më me familjen e sáj.

E shau nga nëna, Dea Mishel reagon ndaj Luizit: Turp! Burrë 40 vjeç, i pangopur me famë
- Advertisement -

“Unë po jetoja jetën time e lumtur dhe márr vesh që Luiz Ejlli më paska sharë në familje. TURP, burrë 40 vjèç, për një lojë.”

Duke e quajtur të pangopur me famë dhe vëmendje, Dea i ka kujtuar momentin kur Luizí e ka kèrcènuar në BBV dùke i thënë se nëse ajo nuk do ta fálte por dùhèt ta kèrcènonte dhe ai do kishte dalë mènjèherë jashtë shtëpisë në ato momente.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments