Saturday, June 3, 2023
HomeGenel“Si ta nxorri goja moj vajze…”, deklárata e çuditshme per Luizín po...

“Si ta nxorri goja moj vajze…”, deklárata e çuditshme per Luizín po e cmend rrjètin

Këngëtari Luiz Ejlli dhe moderatorja Kiara Tito janë çifti më i komentuar i momentit në shoëbizín shqíptar.Romanca e tyre nisi brènda shtëpisë së “Big Brother Vip” dhe u kurorëzua me celebrimin e martesës në Bashkinë e Tiranës natën finale.

Mbrëmjen e djeshme ata kanë të ftuar në dasmën e vajzès së biznesmenit-politíkan Tom Doshi.

Luizí ishte veshur me një kòstum klasík të zí, ndërsa Kiara me një fùstan të kuq.Kiara ka postuar ditën e sotme një foto me Luizín nga dasma dhe krahas fotos shkruan: “Zarfi i zí apo i kuq?”, dùke iu referùar zarfeve në BBV, teksa e shoqëron dhe me një emoji.Fotoja ka márrë mijëra pëlqíme dhe komente pozítive, teksa nuk mungojnë dhe batutat nga ish-banorët e BBV, por komenti që ka márrë më shumë vëmendje është ai i Luizít.

“Rrini urtë se e fíllova zínxhirin” shkruan Luizí dùke iu referùar lojës së nominimeve në BBV.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments