Friday, September 29, 2023
HomeGenelNami sonte në BBV, 3 hyrje të reja! Dy ish-Përputhëse dhe një...

Nami sonte në BBV, 3 hyrje të reja! Dy ish-Përputhëse dhe një emër i madh, i respektuar nga populli

Mbrëmjen e sotme prítet që në shtëpinë e Big Brother të fùten banorë të rinj. Pas përjashtimit të Ermionës dhe Evës, të tjerë emra príten të bèhen konkurrèntë në lojë.


Një ndër emrat e përfolur është ish-konkurrènten e “Përputhen”, Antoneta Koçin.Antoneta u bë e njohur nga “Përputhen” e më pas ka márrë pjesë si e ftuar në disa programe televízíve.

- Advertisement -

Një tjetër emër është edhe ai i Shqípes, gjíthashtu ish-konkurrènte e “Përputhen”. Ndërkohë edhe áktori Elvis Pupa, prèj kohësh është përfolur për t’u bërë pjesë e lojës.


- Advertisement -

Javën e shkùar, vetë áktori u dùk síkur e pranoi lájmin, dùke bërë me dije se do të bèhej pjesë e lojës për të sjellë pak humor dhe jo për ta fituar.

Megjíthatë, do të na dùhèt të presim spektáklin e sotëm për të zbùluar sesi banorët e rinj do të ndrýshojnë dinamíkën e lojës, kur tashmë ka mbètur pak më shumë se një muaj.


Por nuk përjashtohèt mùndësia që programi të zgjátet njësoj sic ndòdhi vitin e káluar, dùke pasur párásysh që bèhèt fjalë për fitime kolosale.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments