DERI DJE BENTE SI E FORTE AMA…Sot Mùnd te Lárgohet nga Shtepia, Trágjike ne BBV

Ilnisa ka shpèrthýer në lòt pasditen e ditëssë nëntë të Big Brother VIP3, e për këtë shkák është bërë Ríkja. Dhe Ilnisa madje ka thene se prej shume faktoreve te shumte do te ishte gati qe te bashkohej me jeten e saj jashte.

Pranë i kanë ndènjur Meritoni dhe Bardhi,

të cilët e kanë pyetur për të mësuar më tepër se çfarë ka ndòdhùr.

Ilnisa e acárùar dhe në lòt u shprèh

se nuk dëshiron që as t’i afrohèt RIkja, dhe jo më t’i flasë.

“Më erdhi prapë dhe më tha unë të dháshë një sháns që të kuptoja se kush je nuk po i kthej përgjígje sepse je ti (i drejtohèt Meritonit) . Të lutem thuaji të mòs më afrohèt më. Nuk guxon të më flasë njeri mua, jashtë nuk bèhèt fjalë, por këtu brènda kur jashtë mendohen njerëzít 100 herë përpárá se të më flasín.

Nuk guxon më, për kokë të Anaisit, kam zènè be gocën, mòs ta shoh më. Nuk guxon të bëjë njerëzít të ndihen kështu, dùke prèkur píkën e dòbèt. Është shumë dinake (thotë për Ríken). Paska qenë nuk e di se çfarë njeriu”, u shprèh Ilnisa në lòt.

Dyshja kanë pasur shpesh debáte, që në momentin që janë fùtur në shtëpinë e Big Borther VIP. Të dyja palët kanë shpèrthýer me akùza ndáj njëra-tjetrës, dùke mòs árrítur të gjejnë gjuhën e mirëkuptimit.

Leave a Reply