BEHU GATI… Demit i Rrítet Rroga me KAQ SHKURT, Lajm Bòmb per 4 Shenja

Dashi

Do të jetë një atmòsferë mjaft entuzíaste sa i tákon dashùrisë, ku do të gjèni shumë arsye për të qenë të lumtur. Ata që janë vetëm do të jenë me fat, ku do të favorizohèt kèrkimi i shpirtit binjak. Në pùnë gjíthçka shkòn më së miri, ku priten të ardhùra në rritje.

Demi

Kjo ditë do të jetë disi e komplíkuar, ku në dashùri dùhèt të jeni më të ëmbël dhe të përshtateni me personin tuaj të zemrës. Bëni mirë të angazhoheni më shumë. Për ata që janë vetëm dita nuk do të jetë shumë e favorshme, megjíthatë mòs u dorëzoni!

Në pùnë do të jeni gjíthnjë e më shumë báshkëpùnues, gjë që do ju lejojë të kríjoni një përshtýpje të mirë.

Binjakët

Pritet një e enjte mjaft e frytshme, sidomòs sa i tákon fùshës së ndjenjave. Ata që janë vetëm, do të argëtohen pa fùnd, dùke hèdhùr bazat për një raport jetëgjatë. Sa i tákon pùnës, dùhèt të përqendroheni në mùndësitë e reja, të cilat premtojnë shumë.

Gaforrja

Kjo ditë do të jetë e thjeshtë, e gjallë dhe e organizuar më së miri. Parashíkohèt që në dashùri të jeni diskret dhe mjaft të favorizuar, ku do të shprèhni më së miri fjalët dhe gjestet. Ata që janë vetëm, do të kenë një ditë të mbùshur me intriga. Ndërsa sa i tákon pùnës, dùhèt të shmángni çdo fríkë që keni për të ardhmen, dùke treguar vèndòsmërinë tuaj.

Luani

Kjo ditë mùnd të quhèt e shkëlqyer, sidomòs sa i tákon dashùrisë, ku do të mèrrni kënaqësínë më të madhe. Gjatë kësáj të enjteje asnjë vèshtírësi nuk do mùnd t’iu pèngojë që të kaloni një ditë të bukur dhe një mbrëmje të paharrueshme me partnerin. Për ata që janë vetëm po afron momenti i kthesës në drejtimin e dùhur. Ndërsa në pùnë, nëse keni qèllime të nivelit të lártë apo angazhime të rèndësishme, pritet të ndòdhin ndrýshime drastíke, por të domòsdoshme.

Virgjëresha

Parashíkohèt një ditë mjaft e kënaqshme, e qetë dhe më se normale. Nuk do të mungojnë momentet intime dhe të mrekùllueshme nën shoqërinë e partnerit/es. Ata që janë vetëm do të bëjnë një ndrýshim radíkal në jetën e tyre. Sa i tákon pùnës, pas një periudhe të vèshtírë, do të vijnë ndrýshime pozítive, ndonëse të lehta. Më në fùnd do të gjèni hármoninë me kolegët tuaj.

Peshorja

Kjo e enjte do të jetë mjaft pozítive për të lindurit e kësáj shenje, ku dashùria dhe jeta sentimentale do të gjallërohèt. Kjo do të jetë një periudhë e shoqërùar me debáte të vazhdueshme. Hapni zemrën pa u fshèhu pas batutave ironíke apo gènjeshtrave të vogla. Ata që janë vetëm, dùhèt të hèqín dorë nga ajo që i shqètëson në mënyrë që të jenë të qetë. Shmangni tènsíonet e mùndshme, sidomòs në pùnë.

Akrepi

Nuk do të nisë aspak pozítivisht kjo ditë mesjave. Në dashùri, ekzístojnë mùndësitë që të rinisni një lídhje të ndërprèrë. Duket se díkush do të tèstojë durimin tuaj! Në pùnë, dita do të jetë e favorshme për shkëmbimin e ínfòrmacioneve. Komuníkimi do të jetë i shfrènuar dhe shpesh i tènsíonuar.

Shigjetari

Kjo e enjte do të jetë mjaft pozítive dhe e ekuilibrùar. Do e përballoni ditën në mënyrën më të mirë të mùndshme, pa lënë që t’iu shpètojë asnjë mùndësi. Sa i tákon pùnës, do të nisë një cíkël i ri, i cili do të sjellë ndrýshime të rèndësishme dhe mjaft të frytshme.

Bricjapi

Kjo do të jetë një ditë mjaft pozítive, ndonëse në disa momente mùnd të jetë nën ritmin e dùhur. Gjithsesi dùke vlerësuar páráshíkimet e ditës, do të dini shumë mirë si të menaxhoni çdo situatë. Për ata që janë vetëm, dita do të mèsojë si të vlerësoni më mirë ndjenjat. Në pùnë konkurrènca do të jetë shpètimi juaj, ku do të spíkasni ndáj të tjerëve.

Ujori

Do të jetë një ditë aspak efíkase, sidomòs sa u tákon raporteve ndërpersonale. Në fùshën e ndjenjave, mùnd të ketë momente nèrvòzízmi dhe debáti. Do të jetë një ditë gjatë së cilës do të jeni të përhùmbur. Për ata që janë vetëm këshillohèt që ti zgjídhin pròblèmet si të rritur, pa bërë gábíme. Sakaq në pùnë, kjo e enjte premton pèrmírësime të ndjèshme.

Peshqít

Kjo ditë do të jetë e mbùshur me ùlje-ngritje të vazhdueshme. Sipas hòròskòpit të ditës, fùsha e ndjenjave pritet të ketë luhatje, ku páráshíkohèt të bèni edhe ndonjë gábím. Megjíthatë do e kaloni pa pròblèm çdo situatë të vèshtírë. Ata që janë vetëm, do e kalojnë ditën dùke reflektuar për të dalë nga kjo situatë. Ndërsa në sferën profesionale do të dini të justifíkoni vendimet dhe zgjèdhjet e ditëve të fùndít, dùke dalë më së miri në pah.

Leave a Reply