‘PRIME SONTE DO JETE NÁM’! Cfarë po párálájmërohèt, Ilnisa Agolli ríkthehèt tek BIGU

Big Brother Vip Albania është një fenomen sòcíal që mbèrthen fòrt jo vetëm vëmendjen por edhe debátin publík.

Këtë vit synimet janë akoma më të mëdhá ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektákli árríti të gozhdonte párá ekranit teleshíkuesit dhe rezùltoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ilnisa është eleminuar nga shtëpia disa javë më parë, dùke lënë brènda të dashùrin e sáj Meritonin.

Vetëm pak më parë Ilnisa i ka habitur të gjíthë teksa dùke udhëtuar me makinë trègòn se po lárgohèt nga Saranda,

ku ndòdhej prèj disa ditësh për në Tiranë dhe se prime i sotëm do të jetë ‘nam’.

Gjithashtu ka shkrùar:

Nuk dihèt nëse Ilnisa do të ríkthehèt në shtëpi si banore apo për të surprizuar Meritonin.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...