Friday, September 29, 2023
HomeGenelStrategjía qe mùnd te tròndite Luizín, ky lájmi bòmbe qe ka dale...

Strategjía qe mùnd te tròndite Luizín, ky lájmi bòmbe qe ka dale per kengetarin

Një dekláratë e Luiz Ejllit për Meridian Ramçájn dhe dy miqtë, Jonin dhe Marion, shkáktoi mjaft zhurmë në rrjèt.Teksa ishte i ftuar në “Shqípëria Live”, Luizí trègòi se me Jonin dhe Marion ka dy vite pa folur, ndërsa me Meridianin nuk është aspak mík.

“Kam parë se jam njeriu me më shumë shòkë në Republíkën e Shqípërisë. Meridiani, a ka bërë mirë a ka bërë kèq që më ka mbështètur nuk e di, unë e njoh atë sa të njoh ty(i drejtohèt moderatorit). Ama të dalë Meridiani apo shumë të tjerë të thojë se ‘Unë jam menaxheri etj etj’, kjo është e teprùar”, u shprèh Luizí.

- Advertisement -Mirëpo kësáj deklárate i ka reaguar publíkisht Meridian Ramçáj ditën e sotme teksa ishte i ftuar në “News 24”.

“Shpesh ka thënë se miqtë e tij kanë përfituar. Tani i bíe se unë jam mík dhe kam përfituar? Rrobat e párá ia kam fùtur unë. Parfumet e párá ia kam fùtur unë. Nuk e di kush e ka fryrë kaq shumë, por do i mèsojë disa të vërteta më vonë.

Edhe për Jonin tha kemi dy vite pa folur. U shòkuam të dy. Kjo nuk është e vërtetë. Është tákuar me Jonin 3 ditë párá se të hynte në Big Brother.

- Advertisement -E ka lënë në emër të Jonit kòntrátën që ka firmòsur me Top Channel”, tha Meridiani ndër të tjera, dùke hèdhùr kështu poshtë dekláratën e Luizít ku u shprèh se ka dy vite pa i tákuar Jonin dhe Marion.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments