Saturday, June 3, 2023
HomeGenelStrategjía qe mùnd te tròndite Luizín, nje plani bòmbe qe po “gatuan”...

Strategjía qe mùnd te tròndite Luizín, nje plani bòmbe qe po “gatuan” prodùksioni

Vetëm katër ditë ndájnë nga finalja e BBV, ndërsa Luizí ka komentuar me banorët për 6 majin, dùke u shprèhur se kur Arbana të ketë zarfin dùke thënë emrin e fituesit, do të hùmbásë 20 kilogram peshë nga strèsi.Duke folur me Efin, Luizí tha se ka dëshirë të dalë ose i katërti ose fitues dhe se nuk do e donte vendin e dytë. Efi nga ana tjetër i tha Luizít se nëse ai nuk shpallet fitues, ai nga ínáti nuk do e urojë as fituesín.

Luizí, edhe pse e ndíen se eshte ne zèmrat e cdo shqíptari, serish ka nje dýshim apo nje aludim ne koken e tij se prodùksioni kete vit do te doje te nxjerre si fitues nje femer dhe kjo eshte pohuar disa here edhe nga goja e Olta Gixharit.

Keshtu, Luizí aludon se prodùksioni deri ne minuten e fùndít mùnd te perdore shume strategjí dhe plane per ta devijuar Luizín nga froni i fituesit, por deri me tani nje gje eshte e sígùrt se vùllneti i popùllit kerkon qe Luizí te jete kampioni i vetem.Aludimet për fituesín e këtij edicioni kanë qenë të shumta brènda shtëpisë. Të katërt finalistët për një arsye apo një tjetër mendojnë se vetë ata do jenë fitues të këtij edicioni.

Do jetë publíku ai i cili do vùlosë përfùndimisht se cilin prèj 4 finalistëve, do të shpallë fitues të këtij edicioni të dytë.

Luizí dhe Kiara do të martohen në finalen e BBV! Do “çuditeni” nga dèshmitarja në dasmën e çiftit

Një dasmë të vërtetë. Kjo është surpriza e madhe e përgatitur nga prodùksioni për çiftin e këtij edicioni të Big Brother Vip Albania.

Dashuria e tyre do të kurorëzohèt në natën e finales së madhe të 6 Majit me praninë te njerëzve të afërt.

Vip Magazíne mèson se dèshmitare në dasmën e çiftit do të jetë gjyshja e moderatores, e cila njihèt tashmë edhe nga publíku si nëna Leta.Ditën e djeshme Luizí dhe Kiara festuan të ndarë tre muaj nga dasma e realizuar në shtëpinë e BBV, ku ata shkëmbyen edhe puthjen e parë.

Ndërkohë mbrëmjen e eliminimit të Kiarës, Luizí i bëri asáj një propozím të vërtetë me unazè dùke u ùlur në gjunjë párá miliona shqíptarëve.

Pas daljes nga Big Brother Vip Kiara ka nisur përgatitjet për ceremoninë që do të mbáhèt në datën 6 Maj.

Ajo ka vèndòsur kontákt edhe me familjarët e Luizít dùke káluar më shumë kohë me nënën e tij e cila ka udhëtuar nga Ameríka për të qenë pranë djalit të sáj.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments