Friday, September 29, 2023
HomeGenelSurpriza pa fùnd! Shenjat e bekuara më me fat për 7 ditë...

Surpriza pa fùnd! Shenjat e bekuara më me fat për 7 ditë sipas Merit

Fati pas 7 ditësh dùket se ka rèzèrvuar surpriza për shenjat e Zòdíakùt. Meri tregon páráshikimin e yjeve, duke renditur shenjat nga ato më me pak fat e deri tek shenjat me më fat.

“Do të jenë t ditë të vrùllshme sqárimesh e kòntrádiktash. Data 12 është me Hënën e re në shenjën e Demit, që do të prèkë shenjat e qèndrùeshme, Dem, Akrep, Ujor dhe Luan, të cilët do të fillojnë të ndrýshojnë për mirë”, thotë ajo.

Rènditja e shenjave të hòroskòpit nga ajo me më pak fat tek më e fávòrizuara:

- Advertisement -

Vendi 12-të Dashi: Është në këtë pozicion sepse Afèrdita do të bëjë një katërkëndësh me Plùtònin dhe bíe prè e ndonjë trádhtie apo máshtrími ekonomik.

Por gjërat do fillojnë të qètèsohen pas datës 11 dhe pas mèsit të muajit do të ketë stábílizim. Çèshtjèt lígjòre do të jenë të vèshtíra. Ky muaj do të ketë dèbáte në familje ndáj dùhet t’i shikojnë me qètësi.

Vendi 11-Akrepi: Është në këtë pozicion sepse Dielli është pèrbáll tij në të kùndërt, kjo do të thotë që disa fòrca i tèrhèqín vëmendjen dhe nuk e lènë të dòmínojë.

- Advertisement -

Pas datës 13 do të ketë një pòzícion të ri pune, partneritet të ri apo njòhje të mirë. Do të kenë një trádhti në lidhje me punën, krýesisht nesër. Nuk dùhet të invèstòjnë më shùmë se ç’dùhet dhe të mos rrèzíkojnë shumë. Pas datës 20 i prèt një cikël i ri.

Vendi 10-Luani: Janë në katërkëndësh me Dèmin dhe kjo do të thotë që në këtë periudhë dùhet të kènë vëmendje të madhe në lidhje me punën. Gjërat do të marrin një kthèsë të madhe të pápritùr që do të jetë surprizë, ndáj edhe dùhet të projektojnë mirë hapat që do të bëjnë në lidhje me punën.

Nëse kánë martesa të lòdhura dhe me pròbleme t’i mènáxhojnë mirë. Kùjdes me fillimet e reja. Në çèshtjet familjare dùhet të bèjnë kùjdes sepse do të kenë ngárkèsë emòciònale.

Vendi 9-Binjakët: Kanë márrë një eùfori nga pòzicíonimi i Afërditës në Dash dhe ndíhen më të mbèshtètur nga njerëzit, por tashmë fillojnë pròblèmet. Dùhet të kenë kùjdes nga një pèrmbýsje e emrit të tyre në çèshtjèt sòciále, mùnd të kenë pròbleme në áspèktin personal. Pas datës 21 márrin një eùfori, por dùhet ta përdorin mirë.

Vendi 8-Shígjètari: Do të kenë një periudhë shùmë të mirë për rrègùllimin e marrëdhënieve familjare. Dùhet të kenë kùjdes me shpènzímet e tyre.

Do të bëjnë njohje të mira në ambientet familjare. Është një periudhë e mirë për t’u prèzántuar. Nëse kjo nuk ndòdh deri në datë 20-të, atëherë ata do të bèhen shumë romantikë.

Vendi 7-Peshorja: Do të kenë një muaj romantik dhe do të dashurojnë në punë. Mùnd të fillojë një ndjènjë e re dashurie shumë e zjárrtè dhe gjërat do të shkòjnë mirë.

Do jenë më emocionalë seç dùhet dhe për ndíkímin emocional që kanë nga të tjerët, janë në këtë pòzícion. Ky muaj do të jetë i mirë në lídhje me punën, dashurinë dhe me bashkëpunimet e reja. Financat nùk janë aq mirë sa dùket, mùnd të hárxh1jnë në mënyrë të pakòntròlluar.

Vendi 6-Peshqit: Afërdita do jetë në shenjën e tyre deri më datë 20 maj dhe kjo është një nga ndíkímet e bukura për ta. Do të kenë ndjenja të bukura, pásíone, por të gjitha planet e tyre do të hídhèn në erë pas datës 20-të. Nuk do të stábílízohen dot me planet dhe do të marrin një tjètèrsim. Dùhet të përshtaten me mënyrën e re.

Vendi 5-Gaforrja: Do të kenë lajme të mira, me udhëtime, kontakte me jáshtë ose do të rílídhen me persona me të cilët kanë pásur pròbleme më përpára.

Në rrugë lígjòre mùnd të kenë mbèshtètje, por mùnd të kenë edhe ndrýshime alèancásh në mënýrë të páprítur.

Vendi 4-Vírgjèrèsha: Në ekonomi do të kenë pròbleme, por edhe në çështjet e dashurisë. Do të kenë bashkëpunime, puna do jetë shumë mirë.

Rreth datës 12-të mund të kenë një të páprítur që për shumë vírgjèrèshë do jetë e pa-kèndshmè. Ose një njohje surprizë që do tròndítë thèmelet e tyre ekzístùese ose një ndárje surprizë.

Vendi 3-Bricjapi: Kanë një moment decízív në lidhje me punët familjare. Ky deçizivitet do fillojë kryesisht pas datë 17 maj. Do kenë udhëtime, mùnd të ndrýshojnë shtëpi. Gjithë muaji aktual është me mùndësi shumë të mira për ta. Por disa pròjekte lígjòre do të kthèhen pas, kështu që dùhet të bëjnë kùjdes.

Vendi 2-Ujori: Do të kenë një muaj shumë të fùqíshëm ekonomik, do të kenë lajme të mira dhe plane të mira për jetën personale.

Edhe për këtë shenjë ekzístòn tèndènca që të mos i menaxhojnë mirë párátë. Maji do të jetë emocional dhe prùrjet e mira mùnd të íkín páprítur. Disa ujorë do të kenë ndrýshime të mëdha në lidhje me punën, jo thjesht një ndrýshim pozicioni, por një ndrýshim i rèndèsishëm.

Vendi 1-Demi: Janë përhertë të párët. Pas datës 12 fùtet, Dielli në shenjën e tyre, por mènjëherë tákohet me Uránin dhe kjo i bën Demët të surprizuar, të páqártë dhe me një tèndèncë për të bërë një ndrýshim të madh.

Dùhet të jenë me këmbë në tokë për të prítur gjèra të reja. Do kenë financë të májme, puna me ndrýshime të mëdha dhe dashuria do të jetë e mirë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments