Friday, September 29, 2023
HomeGenelTa gjèn pa fjetur akoma! Tre shènjat qe sot ne darke bèkòhen...

Ta gjèn pa fjetur akoma! Tre shènjat qe sot ne darke bèkòhen me dashuri dhe bòllèk

Çfarë ndòdh aty lárt në qíell mánífestohet edhe në planetin tonë, dhe kjo është díçka që në shumë ráste është vèrtètuar e sáktë. Sot, edhe pse ju mùnd të hábíteni, 22 shtatori është një ditë për t’u mbájtur mènd sepse nga kjo dítè do të líndè díçka e fùqíshme. Arsyeja? Bashkími i fòrcáve të Jùpíterit dhe Sátùrnit do të sjèllë një ndíkím të ndrýshèm tek ne.

22 shtaori do të mbájë hápur portat e një fáti të mirë dhe do të jápë një drèjtim për fíllímin e një fáze të re që línd në muaj pasardhës. Dhe nga kjo energji e kríjùar do të përfítòjë çdo njeri hùman në tokë.

Për díjeninë e shumë njerëzve, kjo ndrýshè quhet edhe si “afrími me drítë” që nënkùpton se në jetën tuaj, rrùga e së ardhmes do të ndríçohet më shumë. Sot, me báshkimin e të 2 pláneteve, ju do të mbùshní trupat tuaj me më shumë energjí të reja.

- Advertisement -

Ato do t’ju jápin akoma më shumë báláncë në jetën tuaj dhe do të arríni të bèní edhe gjëra që më párë nuk mùndèshít apo ju dùkèshin të vèshtíra.

Në ditën e sotme ju dùhèt që kèdo që ju rrèthòn dhe që e dòni, ta trájtòni vetëm me dashuri. Kështu, ju do të fòrmòni një grup me njerëz që dùke ndèjtur pránë me njeri tjetrin, do të arríjnë të báshkòjnë fùqítë. Lèrèni trùpin tuaj të qètë dhe lárgòhuni nga strèsèt dhe drèjtòni mendjen tuaj nga universi, i cili do ju drèjtòni andèj nga ju do të mèrrni vetëm fítíme.

Intùita juaj është plòt me mènçuri, ndáj dhe lèjòjeni atë që në jetën tuaj t’ju udhèhèqë. Sa më shumë t’ju mbùshèn trupat tuaj me këtë energji aq më të fòrtè do bèhèni dhe kështu do të çlíròheni nga pròblèmet dhe tèrsèt që kíshín ardhur në jetën tuaj. Mòs i bèni kèq askùjt dhe mèndòni në kokën tuaj vetëm mèndíme pozítíve dhe shfáqni vetëm shpírtin tuaj të vërtetë.

- Advertisement -

Ju jèni të bèkùar kokë e këmbë dhe kjo energji e márrë nga 22 shtatori do t’ju ndíhmòjë më shumë të rrísní fatin tuaj. Mòs e hùmbísni kùrrë bèsímin tek mírèsia e jetës tuaj dhe mbi të gjítha tek të gjítha gjèrát që do t’ju òfròhen për t’iu dhènè më shumë shprèsë, dashuri dhe të ardhura.

Pra njerëz, kjo date është dita më e mbárë për ju që të kríjòni sa më shumë dëshira dhe jo vetëm për ju, por edhe për ata që do të dònit që t’i ndíhmonit. Universi ka një fùqí të madhe dhe nuk është aspak çudi që të gjítha t’ju bèhèn realítet. Dhe mbani ne mendje qe bekimin me te madh tek te ardhurat, fatin, dashuria dhe tek sh.endeti me se shumti do ta marrin Demi, Luanet dhe Dashi.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments