Wednesday, June 7, 2023
HomeGenelTë BEKUARIT, Fat i çmèndùr në Pásùri dhe Dashuri për këto Shenja

Të BEKUARIT, Fat i çmèndùr në Pásùri dhe Dashuri për këto Shenja

Duket se duke nisur nga kjo fundjavë dhe deri per nje kohe te gjate, shenjat do të kenë një fat shumë të madh.

Kështu, gjithsecili prej nesh do të ketë mùndësinë që të shijojë sa më shumë jetën dhe të mirat, por edhe të kèqíjat e saj.

Sipas yjeve secili prek jush do të bekohet me shumë fat, por në sfera të ndrýshme të jetës, pra për disa shenja do të vijë një begati në pásùri, ndërsa disa të tjerave fati do t’i përqafojë në dashuri dhe në shëndet.

Po shenja juaj? Mësojeni tani se çfarë ndodh.

Shenjat e hòròskopit që bekohen në fatin financiar.

Gaforrja dhe Shigjetari – Do iu vijë buzëqeshja. Do jenë mirë në çdo aspekt, profesional dhe familjar, sigurisht edhe financiar. Do të jetë një periudhë e artë ku ju do të duhet të bëni gati “lòpatat” pasi një bekim i madh dinanciar do të vij për ju. Mos e shpèrdoroni pasi fati mùnd tju kthehet kùndër.

Ujori dhe Bricjapi – Ujori është një nga 5 shenjat më me fat për këtë periudhë dhe deri për vit të ri. Fati i mirë ka filluar të ndihet për ju të shenjës së Ujorit. Sipas parashikimeve ju deri në datën 25 maj duhet të bëni një listë me dëshira apo plane, pasi në datën 05 qershor do të keni nisjen e plotësimit të ëndrrave tuaja.

Peshorja – Do ketë një periudhë të gjatë dhe të stabilizuar në çdo aspekt, por më së shumti që i lidh me lekët. Pikë së pari në aspektin fiannciar do të marrin një lajm të mirë pas 3 ditësh pasi në punën e tyre do të ketë një ndrýshim dhe pse jo….shumè lèkë. Madje edhe në biznes po vjen një valë shumë fùqíshme financiare për Peshoret.

Binjakët – Do përqendrohen në aspekte thelbësore të jetës dhe do kalojnë një nga periudhat më të mira. Kjo për faktin se në anën e tyre është fati financiar. A doni të afroni sa më shumë lèk në xhepat tuaja? Vishuni me samë shumë ngjyra të gjelbërta këtë periudhë.

Peshqit – Mùnd të ndrýshojnë punë dhe kjo do të ndodhë deri nga data 20 maj, por gjithsesi do të jenë shumë të lumtur dhe në punën e re që do i prèt do të kenë shumë lùks që do t’i ëbjë ta duan punën dhe të jetë të motivuar çdo ditë.

Shenjat e hòròskopit që bekohen në dashuri dhe me shëndet.

Dashi – Keni kaluar një periudhë të gjatë dhe strèsuese duke u mùnduar të zgjidhni të gjitha hállet që ju aknë rènë mbi kokë, por tani kësaj i erdhi fùndi. Engjëjt do të ti fshíjnë ditët e zèza dhe i gjithë st.resi, dèpresíoni dhe lòdhja mendore dhe fizike do të qetësohet.

Demi- Për ju do të ketë bekim në dashuri. Po, për ju do të vijë një valë e madhe emocionesh dhe ndjenjash pozitive. Madje do të marrësh një bekim aq të madh nga Universi sa që energjia pozitive që do të të përqafojë do të bëjë që i gjithë syri i kèq që të rrethon të zhdùket sa më parë.

Luani – Bekim shëndetësor po vjen për luanët. Fati i këshillon që deri në datën 19 maj të bëni një takim me dòktòrin, ose një kontroll sa më të shpejtë thjesht për sígùri, pasi fati ju mbështet me një shëndet të mbarë dhe asgjë e kèqe nuk ju prèk.

Do të ishte mirë këtë periudhë terapitë për t’u relaksuar si SPA, masazh apo edhe joga do të ishin një zgjidhje e mirë.

Vírgjèresha – Një bekim në çështjet e dashurisë vjen për ju. Do të jetë një periudhë e dedikuar për dashurinë dhe miqësitë, hýrja e një hëne të shkëlqýer do të japë fòrcë dhe balancë për Vírgjèreshèn. Venusi në tranzít ju sigùròn mbèshtètje në të gjitha frontet. Beqarët mùnd të gëzojnë lùksin e lënë të shkojnë në shoqërinë e personit të dëshiruar!

Akrepi – Edhe për ju do të ketë bekim ndjenjash. Tregohu i këndshëm sa me shume te mùndesh sa here te jesh ne prezencen e tij. Do te vlerësoje tèrhèqjen tènde sèksùále ose te pakten ate qe duket si e tille. Akrepi eshte partneri me pásíonál dhe mágnètik qe ke njohur.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments