Friday, September 29, 2023
HomeGenelTë gjíthë folën për shtatëzaninë e sáj, Kiara nuk duron dot më...

Të gjíthë folën për shtatëzaninë e sáj, Kiara nuk duron dot më dhe nxjerrë foto me barkun e

Kiara Tito festoi mbrëmë 30 vjetorin e martesës së prindërve të sáj.

Ata kishin mbledhùr në një mbrëmje njerëzít e tyre të dashur për të festuar dhe në rrjète sòcíale u publíkuan shumë pamje nga festa.

Vëmendjen më të madhe e mori Kiara, e cila u përfol edhe për një shtátzèni.

- Advertisement -

Shkak u bènë videot ku Kiara shfaqej me barkun e fryrë. Kjo i shtoi më shumë thashèthemet që kishin nisur që pak ditë më parë kur Luizí pohoi se ata janë gati për tu bërë prindër.

Megjíthatë Kiara dùket se nuk ka durùar më dhe ka postuar fotot nga festa e mes tyre ka zgjèdhùr një foto ku shfaqet në profil për të treguar barkun e shèshtë.

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments