Friday, September 29, 2023
HomeGenelTe gjíthe menduan se KIARA e la LUIZIN! Por kjo gje TRONDITESE...

Te gjíthe menduan se KIARA e la LUIZIN! Por kjo gje TRONDITESE ndòdhi shpèjt

Kiara dhe Luizí vazhdojnë të jenë ende dy personazhèt e momentit.

Prej disa muajsh ata kanë qënë krýefjala e mediave rozè dhe vëmendja vazhdon të kthehèt mènjèherë drejt tyre sápo publíku ngácmohèt nga ndonjë lèvízje apo reagim i paprítur.

Si Luizí ashtu edhe Kiara pas përfùndimit të “Big Brother VIP” janë angazhuar brènda dhe jashtë vendit secili me projektet e tyre.

- Advertisement -

Së fùndmi një lèvízje e paprítur e Kiarës ka befasuar gjíth rrjètin.

Në llògarinë e sáj në Instagram gjatë pasdites së djeshme është konstatuar se moderatorja nuk e ndiqte më Luizín.

Fansat e çiftit e lídhën këtë veprim mènjèherë me daljen e fùndít të këngëtarit në emisionin e Meriton Mjekiqít.

- Advertisement -

Sipas tyre mesa dùket Kiarës nuk i paskan pëlqyer aspak dekláratat e Luizít, ndáj e ka ‘ndëshkùar’ kështu.

Mirëpo gjatë një kòntròlli më vonë vihèt re se Kiara është pènduár për veprimin e nxituar dhe e ka bërë sërish ‘follow’ këngëtarin.

Ende prèj tyre nuk ka pasur reagim lídhùr me këtë çështje.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments