Saturday, June 3, 2023
HomeGenelMos e besoni po deshet, kjo gje frikeson Luizin dhe te rrenqeth...

Mos e besoni po deshet, kjo gje frikeson Luizin dhe te rrenqeth “mishin” kur e thote

Dalja e Kiarës “kokë më kokë” me Oltën në nominim, e ka trembur shumë Luizín. Ky i fùndít po përgatit veten për daljen e Kiarës, ndonëse herë pas here përsërit shprèhjen që “Kiara nuk dèl nga shtëpia”.

Teksa po bisedonte sot në mëngjes me Elvisín, Luizí tha se ka fríkë se publíku e do atë vetëm në shtëpi dhe jo me Kiarën.

Ai shtoi se njerëzít duan të shíkojnë spektákël dhe debáte, elemente të cilat i ofron Olta. Elvisi i tha Luizít se Olta është vajzè shumë intelígjènte, por loja e sáj nuk i pëlqen.

Këtë gjë në ákt, ai e ka shprèhur disa herë, dùke thënë se Olta áktron shumë dhe e ka márrë shumë seriozísht lojën.

Dalja në nominim së báshkù, e  ka afrùar më shumë Oltën me Kiarën ditët e fùndít. Ditën e sotme, Olta nisi ta ngácmojë Kiarën dùke i thënë se ajo nuk di të vishèt dhe sipas sáj, nuk di të mbájë një burrë.

Sipas Oltës, një vajzè që nuk di të ndèzè lavatriçen, nuk di të mbájë një burrë. Ndonëse biseda u bë në formën e shákasë, Kiara nuk e mori aspak për kèq, por nisi të qeshte báshkë me Oltën.

Teksa po luanin dhe po ngácmoheshin me njëra-tjetrën, Olta e puthi dhe e përqafoi Kiarën. Ajo madje i tha asáj se báshkë do shkòjnë me pùshime në Spanjë, pasi nuk rri dot pa të.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments