Friday, September 29, 2023
HomeGenelKjo nuk pritej! Efi me plan sèkret ne BBV, shikoni cfare sùlmi...

Kjo nuk pritej! Efi me plan sèkret ne BBV, shikoni cfare sùlmi filloi ti beje Luizit

Efi Dhèdhes është një nga katër ish-banorët e rifùtur brènda shtëpisë më të famshme në Shqípëri. Mbrëmë gjatë spektáklit të “Big Brother VIP” u hap një televotim, ku publíku do votonte të ríkthente në shtëpi 4 ish-banorë.

Bashkë me Efin, u bènë sërish pjesë e BB VIP edhe Bledi Mane, Kiara Tito dhe Ronaldo Sharka.

- Advertisement -

Por nuk ishte vetëm kjo e paprítura që ndòdhi mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqípëri, pasi fíllimisht Olta Gixhari dhá vendimin e sáj përfùndimtar për t’u lárguar nga aty.

Edhe pse banorët tèntuan që ta bindnin áktorèn që të mòs lárgohej, ajo nuk mùndi të rrinte më pasi tákoi edhe djalin e sáj. Luiz Ejlli ishte ai që i tha që të qëndronte pasi nuk do kishte kuptim loja pa të. Madje këngëtari edhe u emocionua kur pa Oltën me të birin dhe qáu.

- Advertisement -

Lidhùr me këtë, Efi i tha Luizít se si mùnd të qash për Oltën, dùke qenë se në lojë ishin shumë kùndèrshtarë me njëri-tjetrin.

Pjesë nga biseda:, Efi: Po si qave për Oltën, Luizí: Po qava se thashë me kë do mèrrem, Efi: Po si nuk të erdhi tùrp mo, po ti ke qárë për mua, ke qárë për gruan dhe qán për Oltën?

Luizí: Do qáj për Oltën, se i thashë po të kishte me nominim kokë më kokë me mua, do kisha hapur verë dùke festuar, por mënyra se si íku

Efi: Të bèn të lòtosh

Luizí: Mua më këputi shpirtin, reagimi i djalit, më bëri të ndihem kèq. Pa thënë gjë ajo, unë shkòva dùke i rënë zíles me dalë. Njëherë mendova se është 1 prilli, por pastaj e bëra lídhjen se ka qëndrùar 5 orë te dhoma e rrëfimit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments