Saturday, June 3, 2023
HomeGenelZarfi sápo mberriti! Kjo nuk eshte shenje e mire, ja çfare flitet...

Zarfi sápo mberriti! Kjo nuk eshte shenje e mire, ja çfare flitet se do ndòdhe sot

Përmes një zarfi të bardhë, banorët u njòftuan se ato kanë mùndësínë që sot të realizojnë spektáklin e Big Brother.

Ata kishin si detyrë të përzgjídhnin disa nga ngjárjet dhe debátet më të bujshme në shtëpi dhe t’i risillnin ato në qendër të vëmendjes.

Me shumicë votash, ata dùhèt të zgjèdhin dy autorë, një producent, moderatorèn, dy opinionistë dhe pjesa tjetër do të jenë banorë.

Efi dhe Kristi u votuan për të qenë opinionistët. Deamishel do moderojë programin. Kiara dhe Ronaldo, autorët e Big Brother Vip, ndërsa Luizí do të jetë producent.

Ata kanë në dispozícion 60 minuta kohë për të bërë përgatitjet dhe më pas do zhvillohèt spektákli në moderimin e Deamishel.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments